Odwiedź nas

Siedziba szkoły

Szkoła języka angielskiego Anglolandia

ul. Ofiar Firleja 7
26-617 Radom


UWAGA!
OD SIERPNIA NOWY NUMER TELEFONU
tel 604 683 152

Galeria

Aktualności szkoły

Strona 1 z 2  > >>

Zapisy na rok szkolny 2018/2019
ZAPISY DO GRUP NA NOWY ROK SZKOLNY  OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZ. 15.00 – 17.30
09.09.2018
Zajecia indywidualne
Drugi semestr to czas zadan specjalnych: korepetycji, dodatkowych zajec konwersacji lub intensywnych kursow pisania przed egzaminami lub poprostu nowych kursow. Zapraszamy na dopasowane do Panstwa potrzeb zajecia indywidualne. Wolne terminy od lutego. Zapisy telefonicznie lub mailowo do konca stycznia.
06.02.2015
Zapisy na kursy

ZAPISY NA ZAJĘCIA INDYWIDUALNE, DLA FIRM LUB GRUP ZORGANIZOWANYCH MOŻLIWE SĄ KAŻDEGO DNIA POD NUMEREM 608 865 736 LUB MAILOWO

LINGUA.LAND@YAHOO.PL

20.08.2014

Blog

Strona 1 z 8  > >>

Porady przydatne w nauce języka angielskiego

Chcesz nauczyć się języka angielskiego, ale nie za bardzo wiesz od czego masz zacząć swoją edukację? Trafiłeś w dobre miejsce, dzięki nam otrzymasz bowiem garść przydatnych porad, które pomocą Ci w efektywnej nauce. Od tej pory angielski nie będzie miał przed Tobą praktycznie żadnych tajemnic. Wystarczy jedynie odrobina motywacji i unikanie popularnych błędów. Może szukasz jedynie bodźca, który zachęci Cię do nauki, u nas masz to jak w banku. Pomożemy i z lenistwem i z niewiedzą. Do dzieła!

29.07.2015
Kurs językowy czy samodzielna nauka?

Nauka języka angielskiego może okazać się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza jeśli nigdy dotąd nie mieliśmy z nim styczności. Najtrudniej jest zacząć i zmotywować się do działania, dlatego dobrze rozważyć powody, dla jakich podejmujemy się tego zadania. Jeżeli są one dla nas bardzo ważne, dobrze będzie je wszystkie wypisać i powiesić w widocznym miejscu, tak aby za każdym razem w chwili zwątpienia móc na nie popatrzeć i zabrać się do dalszych działań. Na samym początku trzeba jednak zdecydować czy wybieramy profesjonalny kurs angielskiego w szkole językowej, czy chcemy edukować się sami.

27.07.2015
Dowiedz się więcej

Zapisy na kursy angielskiego

  • TELEFONICZNE ZAPISY NA ZAJĘCIA INDYWIDUALNE, DLA FIRM LUB GRUP ZORGANIZOWANYCH MOŻLIWE SĄ KAŻDEGO DNIA POD NUMEREM 604 683 152

 

WE WRZEŚNIU ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY SZKOŁY W PONIEDZIAŁKI, ŚRODY I PIĄTKI W GODZ. 15.00-17.30

Można wtedy uzyskać informacje na temat proponowanych kursów, sposobu pracy szkoły, warunków płatności. Na specjalną prośbę możliwe jest spotkanie w innym terminie.

Stali uczniowie automatycznie wpisywani są do grup na kolejnym poziomie,  prosimy tylko o potwierdzenie chęci uczestniczenia w kursie i podanie preferencji dotyczących planu.

Nowi uczniowie po wstępnej rozmowie z metodykiem proszeni są o napisanie krótkiego testu w celu określenia poziomu językowego i dobrania odpowiedniej grupy. Test jest bezpłatny.

Plan zajęć powstanie po przeanalizowaniu Państwa preferencji co do dni i godzin, o które zapytamy przy zapisie.

  • PROPONUJEMY RÓWNIEŻ ZAJĘCIA Z DOJAZDEM NAUCZYCIELA DO 2-3 OSÓB NA TYM SAMYM POZIOMIE JĘZYKOWYM.
  • JEŚLI NIE MOŻECIE PAŃSTWO DOTRZEĆ DO SIEDZIBY SZKOŁY ZACHĘCAMY DO KONTAKTU MAILOWEGO: lingua.land@yahoo.pl. Prześlemy Państwu formularz zgłoszeniowy i odpowiemy na wszystkie pytania.

PRZYJDŹ, POROZMAWIAJ, ZDECYDUJ