Odwiedź nas

Siedziba szkoły

Szkoła języka angielskiego Anglolandia

ul. Ofiar Firleja 7
26-617 Radom


UWAGA!
OD SIERPNIA NOWY NUMER TELEFONU
tel 604 683 152

Galeria

Aktualności szkoły

Strona 1 z 2  > >>

Zapisy na rok szkolny 2018/2019
ZAPISY DO GRUP NA NOWY ROK SZKOLNY  OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZ. 15.00 – 17.30
09.09.2018
Zajecia indywidualne
Drugi semestr to czas zadan specjalnych: korepetycji, dodatkowych zajec konwersacji lub intensywnych kursow pisania przed egzaminami lub poprostu nowych kursow. Zapraszamy na dopasowane do Panstwa potrzeb zajecia indywidualne. Wolne terminy od lutego. Zapisy telefonicznie lub mailowo do konca stycznia.
06.02.2015
Zapisy na kursy

ZAPISY NA ZAJĘCIA INDYWIDUALNE, DLA FIRM LUB GRUP ZORGANIZOWANYCH MOŻLIWE SĄ KAŻDEGO DNIA POD NUMEREM 608 865 736 LUB MAILOWO

LINGUA.LAND@YAHOO.PL

20.08.2014

Blog

Strona 1 z 8  > >>

Porady przydatne w nauce języka angielskiego

Chcesz nauczyć się języka angielskiego, ale nie za bardzo wiesz od czego masz zacząć swoją edukację? Trafiłeś w dobre miejsce, dzięki nam otrzymasz bowiem garść przydatnych porad, które pomocą Ci w efektywnej nauce. Od tej pory angielski nie będzie miał przed Tobą praktycznie żadnych tajemnic. Wystarczy jedynie odrobina motywacji i unikanie popularnych błędów. Może szukasz jedynie bodźca, który zachęci Cię do nauki, u nas masz to jak w banku. Pomożemy i z lenistwem i z niewiedzą. Do dzieła!

29.07.2015
Kurs językowy czy samodzielna nauka?

Nauka języka angielskiego może okazać się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza jeśli nigdy dotąd nie mieliśmy z nim styczności. Najtrudniej jest zacząć i zmotywować się do działania, dlatego dobrze rozważyć powody, dla jakich podejmujemy się tego zadania. Jeżeli są one dla nas bardzo ważne, dobrze będzie je wszystkie wypisać i powiesić w widocznym miejscu, tak aby za każdym razem w chwili zwątpienia móc na nie popatrzeć i zabrać się do dalszych działań. Na samym początku trzeba jednak zdecydować czy wybieramy profesjonalny kurs angielskiego w szkole językowej, czy chcemy edukować się sami.

27.07.2015
Dowiedz się więcej

Korepetycje z angielskiego Radom

Korepetycje z angielskiego, gdy trudno opanować wiedzę

 

Korepetycje to dodatkowe zajęcia pozaszkolne, które pozwalają uczniowi przyswoić wiedzę, oraz powtórzyć materiał przed egzaminami. Będą także wartościową pomocą doświadczonego nauczyciela przy odrabianiu prac domowych lub uzupełnieniu zaległości wynikających z długiej nieobecności w szkole. Bez względu na powód, stanowią często konieczny element edukacji i pomagają w nabyciu systematyczności, tak ważnej przy dalszej samodzielnej nauce.

W nauce języka angielskiego nawet niewielkie braki czy kilkakrotne opuszczenie zajęć mogą prowadzić do sytuacji, kiedy trudno samodzielnie nadrobić opracowany przez klasę materiał, a dobrym rozwiązaniem jest pomoc z zewnątrz. Podobna konieczność może mieć także miejsce w trakcie lekcji, podczas których uczeń nie przyswaja wiedzy tak szybko, jak pozostali, więc potrzebne jest uzupełnienie braków we własnym zakresie. Doskonale rozumiemy wszystkie te sytuacje i z pełnym zaangażowaniem udzielamy profesjonalnych korepetycji na każdym etapie nauki naszych podopiecznych.

Siła korepetycji z języka angielskiego

 

Proponowane przez Szkołę Języka Angielskiego Anglolandia z Radomia korepetycje obejmują każdy poziom wiedzy i skierowane są do osób w każdym wieku, ponieważ osoby kończące szkoły dla dorosłych także często potrzebują pomocy w nauce angielskiego. Powodem mogą być wspomniane wcześniej zaległości, ale także blokada psychiczna ucznia wynikająca między innymi z braku wiary we własne możliwości.

Celem udzielanych przez nas korepetycji jest zachęcenie ucznia do dalszego samodzielnego opanowywania materiału, który jest omawiany na lekcjach. Nasze korepetycje z języka angielskiego pomagają czerpać przyjemność z nauki i wyrobić w sobie nawyk powtarzania wiedzy oraz umiejętnego gospodarowania czasem. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego ucznia możemy poświęcić mu niezbędną uwagę, pochylić się nad problemami i wspólnie ustalić słabe oraz mocne strony, aby korepetytor mógł przygotować bazę do nauczania w oparciu o te informacje.

Dobry nauczyciel języka angielskiego pomoże uczniowi znaleźć najlepszy sposób na przyswajanie informacji. Pozwoli to opanowywać większe partie materiału, przez co uczeń chętniej podejdzie do zadań domowych, oraz pewny swojej wiedzy weźmie udział w szkolnych lekcjach angielskiego, a zasób słów czy opanowaną gramatykę z powodzeniem wykorzysta podczas sprawdzianów i testów oraz egzaminów. Kiedy uczeń widzi efekty poświęconego na korepetycje czasu i zdobywa dobre oceny, z przyjemnością lepiej pozna język, który wcześniej sprawiał mu problemy.

Ucz się angielskiego poprzez korepetycje

 

Korepetycje z języka angielskiego mogą być rozwiązaniem doraźnym lub stałym, niemniej jednak warto w nie zainwestować, jeśli z jakiegokolwiek powodu wiedza zdobyta w szkole nie satysfakcjonuje samego ucznia, albo jego nauczyciela. Z przekonaniem zachęcamy do kontaktu z Anglolandią w Radomiu, ponieważ pracujemy w oparciu o urozmaicone pod kątem potrzeb ucznia materiały dydaktyczne. Stosujemy elastyczne, lecz solidne metodycznie techniki, które opracowujemy przy użyciu najlepszych podręczników.

Proponowana przez nas forma dodatkowych zajęć językowych w nauce angielskiego to nieoceniona pomoc i dobra inwestycja. Markę Szkoły Języków Obcych opieramy o solidne fundamenty w postaci posiadanych kwalifikacji i zdobytych doświadczeń, lecz dbamy także o punktualność, dostępność pod numerem telefonu lub adresem mailowym w przypadku pilnej konsultacji, która może być potrzebna na przykład przed klasówką. Z rodzicami ucznia współpracujemy, przekazując informacje o postępach i trudnościach dziecka. Taka kompleksowa współpraca pozwala uczniowi odczuć realną troskę o jego postępy w nauce i daje możliwość zdobycia lepszych ocen, które docelowo stwarzają większe możliwości dalszego kształcenia się i rozwoju.

Zgłoś się do szkoły językowej Anglolandia jeśli:

 

  • potrzebujesz korepetycji z języka angielskiego do nadrobienia wszelkich zaległości w szkole,
  • chcesz przełamać blokadę emocjonalną lub barierę językową w oparciu o korepetycje z angielskiego,
  • korepetycje z języka angielskiego polecają Ci znajomi jako dobrą metodę utrwalenia i pogłębienia wiedzy,
  • potrzebujesz zachęty i motywacji do nauki, którą może dać Ci dobry profesjonalny nauczyciel podczas korepetycji z angielskiego.

 

Korepetycje z angielskiego w Szkole Języków Obcych Anglolandia z Radomia to propozycja dla uczniów, którzy nie radzą sobie z opanowaniem elementarnej wiedzy, jak i prymusów, chcących perfekcyjnie opanować materiał. Każdego ucznia traktujemy indywidualnie podczas profesjonalnych lekcji w miłej atmosferze.