Odwiedź nas

Siedziba szkoły

Szkoła języka angielskiego Anglolandia

ul. Ofiar Firleja 7
26-617 Radom


UWAGA!
OD SIERPNIA NOWY NUMER TELEFONU
tel 604 683 152

Galeria

Aktualności szkoły

Strona 1 z 2  > >>

Zapisy na rok szkolny 2018/2019
ZAPISY DO GRUP NA NOWY ROK SZKOLNY  OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZ. 15.00 – 17.30
09.09.2018
Zajecia indywidualne
Drugi semestr to czas zadan specjalnych: korepetycji, dodatkowych zajec konwersacji lub intensywnych kursow pisania przed egzaminami lub poprostu nowych kursow. Zapraszamy na dopasowane do Panstwa potrzeb zajecia indywidualne. Wolne terminy od lutego. Zapisy telefonicznie lub mailowo do konca stycznia.
06.02.2015
Zapisy na kursy

ZAPISY NA ZAJĘCIA INDYWIDUALNE, DLA FIRM LUB GRUP ZORGANIZOWANYCH MOŻLIWE SĄ KAŻDEGO DNIA POD NUMEREM 608 865 736 LUB MAILOWO

LINGUA.LAND@YAHOO.PL

20.08.2014

Blog

Strona 1 z 8  > >>

Porady przydatne w nauce języka angielskiego

Chcesz nauczyć się języka angielskiego, ale nie za bardzo wiesz od czego masz zacząć swoją edukację? Trafiłeś w dobre miejsce, dzięki nam otrzymasz bowiem garść przydatnych porad, które pomocą Ci w efektywnej nauce. Od tej pory angielski nie będzie miał przed Tobą praktycznie żadnych tajemnic. Wystarczy jedynie odrobina motywacji i unikanie popularnych błędów. Może szukasz jedynie bodźca, który zachęci Cię do nauki, u nas masz to jak w banku. Pomożemy i z lenistwem i z niewiedzą. Do dzieła!

29.07.2015
Kurs językowy czy samodzielna nauka?

Nauka języka angielskiego może okazać się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza jeśli nigdy dotąd nie mieliśmy z nim styczności. Najtrudniej jest zacząć i zmotywować się do działania, dlatego dobrze rozważyć powody, dla jakich podejmujemy się tego zadania. Jeżeli są one dla nas bardzo ważne, dobrze będzie je wszystkie wypisać i powiesić w widocznym miejscu, tak aby za każdym razem w chwili zwątpienia móc na nie popatrzeć i zabrać się do dalszych działań. Na samym początku trzeba jednak zdecydować czy wybieramy profesjonalny kurs angielskiego w szkole językowej, czy chcemy edukować się sami.

27.07.2015
Dowiedz się więcej

Egzamin CAE Radom

Przygotowanie do egzaminu CAE

 

Egzamin CAE, czyli Certificate in Advanced English to sprawdzian wiedzy dla osób zaawansowanych, które płynnie posługują się językiem angielskim tak w mowie, jak i w piśmie oraz potrafią te zdolności wykorzystać w dowolnej sytuacji z codziennego życia. Przeprowadzany jest w Polsce od 1991 roku w sesji wiosennej, letniej i zimowej. Poziom zaawansowania – C1 w skali Rady Europy. Osiągnięcie tego poziomu wskazuje, że dana osoba potrafi czytać ze zrozumieniem jak uczestnik kursu akademickiego, rozumie złożone opinie, komunikuje się prawidłowo i płynnie zarówno w swoim najbliższym otoczeniu, jak też w życiu zawodowym, czy kontynuując naukę.

Egzamin CAE uznaje się za zaliczony, jeśli kandydat otrzyma stopień A, B lub C. Stopnie D, E i F oznaczają wynik negatywny, a tym samym konieczność ponownego podejścia do egzaminu w wybranym kolejnym terminie. Maksymalnie uzyskać można 200 punktów, natomiast ostateczny wynik podawany jest w procentowej skali ocen. Określa ona, że do uzyskania pozytywnego wyniku  wystarczy 60%, natomiast najwyższą notę otrzymuje osoba egzaminowana za wynik równy lub wyższy niż 80%. Od 2015 roku ma się zmniejszyć z pięciu do czterech liczba części egzaminu, natomiast do samego egzaminu można przystąpić w jednym z 37 ośrodków w całej Polsce.

Egzamin CAE, do którego przygotujemy Cię w Radomiu

 

Prowadzimy w pełni profesjonalne kursy przygotowujące do egzaminu CAE, których celem jest przyswojenie przez Państwa maksymalnej ilości wiedzy, przydatnej nie tylko na samym egzaminie, ale też w dalszym użytkowaniu języka angielskiego. Czas trwania kursu zależy od dotychczas zdobytych przez uczestnika kompetencji, a zatem inny będzie dla osoby, która chce nieco uzupełnić wiedzę, a inny dla tej, która powinna wyrównać poziom i uzupełnić braki.

Sam egzamin składa się z pięciu części:

  • czytanie i rozumienie tekstu pisanego,
  • pisanie – wypowiedź pisemna w formie eseju,
  • test gramatyczny sprawdzający umiejętność używania struktur językowych,
  • słuchanie, czyli rozumienie ze słuchu,
  • mówienie – jako wypowiedź ustna podczas rozmowy z egzaminatorem.

 

Celem prowadzonych przez nas kursów jest przede wszystkim podniesienie Państwa samodzielności językowej. Uczymy płynnych i precyzyjnych wypowiedzi, przedstawiamy skuteczne metody pisania na dowolny temat oraz słuchania ze zrozumieniem. Kursy w naszej Szkole Języków Obcych prowadzone są w taki sposób, aby kandydat do otrzymania certyfikatu zebrał nowe informacje, oraz uzupełnił dotychczasowe, a także rozwinął zdolności komunikacyjne na tyle, aby radzić sobie tak ze szczegółowymi opisami, jak i tymi w szerszym kontekście. Pomagamy nabrać wprawy w pisaniu różnych tekstów wymagających argumentowania czy relacjonowania. Ważnym aspektem kursu przygotowującego do egzaminu CAE  jest również zapoznanie z samą strukturą egzaminu, czyli rodzajami pytań, oraz technikami egzaminowania. Każdy z tych elementów jest równie ważny, wobec czego tylko jako dobrze przygotowana i opracowana całość mogą dać najlepsze wyniki i uzyskanie certyfikatu.

Zdaj egzamin CAE z ANGLOLANDIĄ

Przygotujemy Państwa perfekcyjnie dzięki ciekawym i dynamicznym zajęciom, które sprawią, że nauka stanie się efektywna na każdym jej etapie. Uczymy też koncentracji oraz maksymalnego wykorzystania godzin lekcyjnych, bez tracenia czasu na zbędne czynności towarzyszące.

Sprostamy indywidualnym potrzebom osób, które chcą:

  • uzyskać poziom zdolności językowych wymagany na egzaminach CAE,
  • przed egzaminem CAE wzbogacić słownictwo i pogłębić znajomość struktur gramatycznych,
  • podejść do egzaminu CAE z pozytywnym nastawieniem,
  • kontynuować naukę języka angielskiego zorientowaną na uzyskiwanie wyższych certyfikatów.

 

Po zdaniu egzaminu CAE otrzymuje się ten jeden z najpopularniejszych certyfikatów potwierdzających znajomość języka angielskiego, wydawany przez University of Cambridge Local Examination Syndicate. Z nami możecie Państwo łatwiej osiągnąć cel.