Odwiedź nas

Siedziba szkoły

Szkoła języka angielskiego Anglolandia

ul. Ofiar Firleja 7
26-617 Radom


UWAGA!
OD SIERPNIA NOWY NUMER TELEFONU
tel 604 683 152

Galeria

Aktualności szkoły

Strona 1 z 2  > >>

Zapisy na rok szkolny 2018/2019
ZAPISY DO GRUP NA NOWY ROK SZKOLNY  OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZ. 15.00 – 17.30
09.09.2018
Zajecia indywidualne
Drugi semestr to czas zadan specjalnych: korepetycji, dodatkowych zajec konwersacji lub intensywnych kursow pisania przed egzaminami lub poprostu nowych kursow. Zapraszamy na dopasowane do Panstwa potrzeb zajecia indywidualne. Wolne terminy od lutego. Zapisy telefonicznie lub mailowo do konca stycznia.
06.02.2015
Zapisy na kursy

ZAPISY NA ZAJĘCIA INDYWIDUALNE, DLA FIRM LUB GRUP ZORGANIZOWANYCH MOŻLIWE SĄ KAŻDEGO DNIA POD NUMEREM 608 865 736 LUB MAILOWO

LINGUA.LAND@YAHOO.PL

20.08.2014

Blog

Strona 1 z 8  > >>

Porady przydatne w nauce języka angielskiego

Chcesz nauczyć się języka angielskiego, ale nie za bardzo wiesz od czego masz zacząć swoją edukację? Trafiłeś w dobre miejsce, dzięki nam otrzymasz bowiem garść przydatnych porad, które pomocą Ci w efektywnej nauce. Od tej pory angielski nie będzie miał przed Tobą praktycznie żadnych tajemnic. Wystarczy jedynie odrobina motywacji i unikanie popularnych błędów. Może szukasz jedynie bodźca, który zachęci Cię do nauki, u nas masz to jak w banku. Pomożemy i z lenistwem i z niewiedzą. Do dzieła!

29.07.2015
Kurs językowy czy samodzielna nauka?

Nauka języka angielskiego może okazać się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza jeśli nigdy dotąd nie mieliśmy z nim styczności. Najtrudniej jest zacząć i zmotywować się do działania, dlatego dobrze rozważyć powody, dla jakich podejmujemy się tego zadania. Jeżeli są one dla nas bardzo ważne, dobrze będzie je wszystkie wypisać i powiesić w widocznym miejscu, tak aby za każdym razem w chwili zwątpienia móc na nie popatrzeć i zabrać się do dalszych działań. Na samym początku trzeba jednak zdecydować czy wybieramy profesjonalny kurs angielskiego w szkole językowej, czy chcemy edukować się sami.

27.07.2015
Dowiedz się więcej

Angielski dla firm Radom

Skuteczna nauka angielskiego dla Firm z Radomia

 

Zwiększenie kompetencji w posługiwaniu się językiem angielskim jest często wymogiem dotyczącym kontaktów biznesowych, a dobra znajomość tego języka warunkuje współpracę i kontakty klientów instytucjonalnych. Stąd też nasze kursy języka angielskiego dla firm w Radomiu zyskały uznanie i cieszą się dużym powodzeniem. Planujemy je i dostosowujemy do indywidualnych potrzeb, zaś naukę prowadzimy w oparciu o poziom wiedzy kursantów oraz cel nauki, czyli przyszłe sytuacje biznesowe, zależne między innymi od branży, w której język angielski będzie używany.

Przyświeca nam jedna idea – udoskonalenie zdolności porozumiewania się w języku angielskim biznesowym, co przy okazji rozwija ogólne umiejętności komunikacyjne. Nasze kursy angielskiego dla firm pomogły zarówno w sporadycznych kontaktach zawodowych jak i codziennej pracy licznym przedsiębiorcom, biznesmenom i pracownikom różnych szczebli. Bez względu na to, czy zgłaszają się do nas pojedyncze osoby, czy całe firmy, z zaangażowaniem i sumiennością przygotowujemy zajęcia w sposób zgodny z najnowszymi wzorcami i w oparciu o efektywne metody nauczania.

Business English – język angielski dla firm rozwojowych

 

Filarem nauki angielskiego w ANGLOLANDII w Radomiu jest kadra nauczycielska. Nasi kursanci to często eksperci w swoich dziedzinach, więc do dyspozycji mają naszych ekspertów w nauczaniu języka. Zajęcia przygotowane przez kadrę nauczycielską bazują na autorskich programach opracowanych w oparciu o najwyższe standardy i normy. Dzięki temu metody nauczania języka angielskiego dla firm oferowane naszym kursantom wzbudzają zainteresowanie od początku nauki. Jest to niezwykle ważne, ponieważ pozwala nawiązać nić porozumienia niezbędną do owocnej i bogatej w wyniki współpracy.

Możemy zaproponować Państwu szkolenia indywidualne lub grupowe, a każde z nich odbywać się będą w naszej szkole językowej lub w siedzibie Państwa firmy. Przy doborze metody i częstotliwości prowadzonych zajęć uwzględniamy przede wszystkim termin, w jakim chcielibyście Państwo uzyskać określoną wiedzę i umiejętności, opanować zakres słownictwa związanego z daną działalnością lub charakterystyką branży oraz przyswoić używanie nabytych zdolności w naturalnych rozmowach. W ofercie znajdują się:

  • intensywne kursy języka angielskiego dla firm, skierowane do osób chcących szybko podnieść swoje kompetencje, oraz
  • regularne szkolenia z języka angielskiego dla firm w trybie między innymi cotygodniowych szkoleń, stanowiące idealne rozwiązanie dla osób, które cenią regularny kontakt z nauczycielem,  szukających rozwiązań długofalowych.

Z naszym angielskim dla firm naprawdę poznasz język

Dzięki Szkole Języków Obcych ANGLOLANDIA z Radomia zdobędziesz solidne podstawy, lub udoskonalisz nabyte dotąd umiejętności. Kluczem sukcesu jest precyzyjnie realizowany przez nas plan, rozpoczynający się od analizy potrzeb Klienta oraz ustalenia intensywności zajęć. Następnie oceniamy kwalifikacje poprzez testy sprawdzające zakres wiedzy, dobieramy materiały do nauki angielskiego, które pozwolą optymalnie wykorzystać umiejętności kursantów i przyswoić im jak najwięcej materiału. Po tym wstępie rozpoczynamy szkolenie, a w czasie jego trwania regularnie przeprowadzamy testy, aby dokładnie ocenić zasób zdobytej wiedzy i pracować nad niedoskonałościami. W trakcie kursu proponujemy także dodatkowe konwersacje oraz przygotowanie do konkretnych spotkań biznesowych czy planowanych w ramach działania firmy prezentacji lub wystąpień. Na zakończenie kursu słuchacze otrzymują zaświadczenie o ukończeniu kursu języka angielskiego dla firm wraz z ostatecznymi wynikami. W trakcie każdego kursu przeprowadzamy wewnętrzne audyty odnośnie pracy naszych nauczyciei między innymi poprzez analizowanie opinii kursantów, ponieważ jedną z kwestii priorytetowych jest dla nas jakość świadczonych usług.

Propozycją skierowaną zaś do menadżerów i właścicieli firm są audyty językowe pracowników nie uczestniczących w kursach języka angielskiego. Ta usługa pozwala precyzyjnie i rzetelnie ocenić zasób wiedzy Państwa pracowników, lub wspomóc rekrutację nowych pracowników na stanowiska, które wymagają praktycznej znajomości języka angielskiego. Podczas audytu oceniamy każdy stopień wiedzy, od podstawowej do zaawansowanej. Odbywa się to na podstawie materiałów, dających rzetelny i obiektywny wynik. Dzięki naszym audytom przedsiębiorcy wprowadzają odpowiednią dla ich firm politykę kadrową. Pozwala ona maksymalnie spożytkować kompetencje językowe pracowników. Jeśli natomiast planowany jest kurs językowy dla pracowników lub kadry zarządzającej, dzięki audytowi można określić plan szkoleniowy i wybrać odpowiedni poziom kursu.

W szkole ANGLOLANDIA:

  • język angielski dla firm to połączenie wygody z jakością,
  • nauka angielskiego dla firm odbywa się w oparciu o uzyskane wcześniej przez kursantów umiejętności językowe, bez nadmiaru powtórek,
  • nauczymy posługiwać się językiem angielskim dla firm w sytuacjach biznesowych oraz towarzyszących i profesjonalnie sprawdzimy zdobytą przez uczestników kursu wiedzę.

Tak układamy program nauczania, aby uwzględniał priorytety stawiane przez przedsiębiorcę. Nasz angielski dla firm w Radomiu to jak kurs szyty na miarę.