Odwiedź nas

Siedziba szkoły

Szkoła języka angielskiego Anglolandia

ul. Ofiar Firleja 7
26-617 Radom


UWAGA!
OD SIERPNIA NOWY NUMER TELEFONU
tel 604 683 152

Galeria

Aktualności szkoły

Strona 1 z 2  > >>

Zapisy na rok szkolny 2018/2019
ZAPISY DO GRUP NA NOWY ROK SZKOLNY  OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZ. 15.00 – 17.30
09.09.2018
Zajecia indywidualne
Drugi semestr to czas zadan specjalnych: korepetycji, dodatkowych zajec konwersacji lub intensywnych kursow pisania przed egzaminami lub poprostu nowych kursow. Zapraszamy na dopasowane do Panstwa potrzeb zajecia indywidualne. Wolne terminy od lutego. Zapisy telefonicznie lub mailowo do konca stycznia.
06.02.2015
Zapisy na kursy

ZAPISY NA ZAJĘCIA INDYWIDUALNE, DLA FIRM LUB GRUP ZORGANIZOWANYCH MOŻLIWE SĄ KAŻDEGO DNIA POD NUMEREM 608 865 736 LUB MAILOWO

LINGUA.LAND@YAHOO.PL

20.08.2014

Blog

Strona 1 z 8  > >>

Porady przydatne w nauce języka angielskiego

Chcesz nauczyć się języka angielskiego, ale nie za bardzo wiesz od czego masz zacząć swoją edukację? Trafiłeś w dobre miejsce, dzięki nam otrzymasz bowiem garść przydatnych porad, które pomocą Ci w efektywnej nauce. Od tej pory angielski nie będzie miał przed Tobą praktycznie żadnych tajemnic. Wystarczy jedynie odrobina motywacji i unikanie popularnych błędów. Może szukasz jedynie bodźca, który zachęci Cię do nauki, u nas masz to jak w banku. Pomożemy i z lenistwem i z niewiedzą. Do dzieła!

29.07.2015
Kurs językowy czy samodzielna nauka?

Nauka języka angielskiego może okazać się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza jeśli nigdy dotąd nie mieliśmy z nim styczności. Najtrudniej jest zacząć i zmotywować się do działania, dlatego dobrze rozważyć powody, dla jakich podejmujemy się tego zadania. Jeżeli są one dla nas bardzo ważne, dobrze będzie je wszystkie wypisać i powiesić w widocznym miejscu, tak aby za każdym razem w chwili zwątpienia móc na nie popatrzeć i zabrać się do dalszych działań. Na samym początku trzeba jednak zdecydować czy wybieramy profesjonalny kurs angielskiego w szkole językowej, czy chcemy edukować się sami.

27.07.2015
Dowiedz się więcej

TOEIC Bridge&trade Radom

Egzamin TOEIC Bridge – idealny dla początkujących

Certyfikat TOEIC Bridge potwierdza ogólną wiedzę z języka angielskiego osób o początkowym i średnim poziomie zaawansowania. Certyfikat ten można uzyskać zdając egzamin TOEIC Bridge z rozumienia tekstu słuchanego i czytanego. Test pozwala zmierzyć efekty dotychczas pozyskanej  wiedzy, oraz zmotywować do dalszej nauki i poszerzania zakresu kompetencji językowych, a powstał na życzenie trenerów języka angielskiego i lektorów językowych. Sam egzamin TOEIC składa się ze 100 pytań i trwa około godziny.

Do egzaminu TOEIC podchodzą osoby, dla których angielski nie jest językiem ojczystym. Obiektywnie i rzetelnie sprawdza on wiedzę kandydatów, dzięki czemu wyniki uznawane są na całym świecie i otwierają drogę do wielu rynków pracy. Taka miarodajna ocena przyrostu wiedzy jest niezbędna, aby znaleźć własny kierunek dalszego rozwoju, jeśli jest on związany z praktycznym używaniem języka angielskiego tak w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

TOEIC Bridge i jego format

Egzamin TOEIC Bridge ocenia zdolność rozumienia ze słuchu i czytania. Rozwiązując test wyboru kandydaci mają zaznaczyć odpowiedzi na kartach analizowanych później przez system komputerowy, podający wynik w przedziale 20-180 punktów. Wysoki wynik uzyskany na egzaminie TOEIC Bridge daje podstawę do zdawania egzaminu na certyfikat TOEIC.

Części składowe egzaminu TOEIC Bridge to 5 sekcji w następujących zakresach:

  • rozumienie ze słuchu /Listening Comprehension/; czas trwania: 25 minut
Sekcja I – interpretacja fotografii15 zadań
Sekcja II – sytuacje pytanie-odpowiedź20 zadań
Sekcja III – krótkie dialogi15 zadań
  • czytanie /Reading Comprehension/; czas trwania: 35 minut
Sekcja IV – uzupełnianie zadań30 zadań
Sekcja V – teksty z pytaniami20 zadań

 

Wyniki TOEIC Bridge odpowiadają poszczególnym poziomom zaawansowania językowego:

  • poziom A1 – 94 punkty,
  • poziom A2 – 134 punkty,
  • poziom B1 – 170 i więcej punktów.

Egzamin TOEIC Bridge składa się wyłącznie z pytań zamkniętych, czyli takich, gdzie spośród podanych wariantów odpowiedzi jedna jest prawidłowa i należy ją zaznaczyć. Jest to znaczne ułatwienie dla osób, które preferują taką formę egzaminowania od konieczności tworzenia prac pisemnych na zadany temat.

ANGLOLANDIA i profesjonalne przygotowanie do egzaminu TOEIC Bridge


TOEIC Bridge, chociaż nazywany jest młodszym bratem egzaminu TOEIC, sam w sobie stanowi dobre narzędzie oceniania kompetencji językowych, a uzyskany w wyniku egzaminu certyfikat daje wiele możliwości i poszerza horyzonty. W kształceniu naszych słuchaczy bierzemy pod uwagę realia związane z dalszą edukacją, ale też wymaganiami rynku pracy. Myślą przewodnią ANGLOLANDII w Radomiu są nowoczesne formy nauczania, które zmotywują Państwa do aktywnego udziału w zajęciach i późniejszemu samodzielnemu pogłębianiu wiedzy.

Dzięki prowadzonym przez nas kursom możecie Państwo liczyć na:

  • zajęcia kompleksowo przygotowujące do egzaminu TOEIC Bridge,
  • indywidualną pomoc w uzupełnieniu wiedzy niezbędnej do pozytywnego zdania TOEIC Bridge oraz egzaminów na wyższym poziomie zaawansowania,
  • niezbędne materiały pozwalające uporządkować wiadomości potrzebne do uzyskania certyfikatu TOEIC Bridge,
  • zajęcia uzupełniające, pozwalające uzyskać większą liczbę punktów podczas kolejnych egzaminów TOEIC Bridge.

Wypracowany przez nas styl i sposób prowadzenia zajęć wpływa na poprawę samooceny uczestników zajęć. Rzetelnie określamy, jakie zaległości należy nadrobić, a które umiejętności są już na wysokim poziomie. Z zaangażowaniem i pasją każdego dnia przekazujemy wiedzę, która ułatwia start lub rozwój w zakresie języka angielskiego. Certyfikat TOEIC Bridge jet zatem w Państwa zasięgu.