Odwiedź nas

Siedziba szkoły

Szkoła języka angielskiego Anglolandia

ul. Ofiar Firleja 7
26-617 Radom


UWAGA!
OD SIERPNIA NOWY NUMER TELEFONU
tel 604 683 152

Galeria

Aktualności szkoły

Strona 1 z 2  > >>

Zapisy na rok szkolny 2018/2019
ZAPISY DO GRUP NA NOWY ROK SZKOLNY  OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZ. 15.00 – 17.30
09.09.2018
Zajecia indywidualne
Drugi semestr to czas zadan specjalnych: korepetycji, dodatkowych zajec konwersacji lub intensywnych kursow pisania przed egzaminami lub poprostu nowych kursow. Zapraszamy na dopasowane do Panstwa potrzeb zajecia indywidualne. Wolne terminy od lutego. Zapisy telefonicznie lub mailowo do konca stycznia.
06.02.2015
Zapisy na kursy

ZAPISY NA ZAJĘCIA INDYWIDUALNE, DLA FIRM LUB GRUP ZORGANIZOWANYCH MOŻLIWE SĄ KAŻDEGO DNIA POD NUMEREM 608 865 736 LUB MAILOWO

LINGUA.LAND@YAHOO.PL

20.08.2014

Blog

Strona 1 z 8  > >>

Porady przydatne w nauce języka angielskiego

Chcesz nauczyć się języka angielskiego, ale nie za bardzo wiesz od czego masz zacząć swoją edukację? Trafiłeś w dobre miejsce, dzięki nam otrzymasz bowiem garść przydatnych porad, które pomocą Ci w efektywnej nauce. Od tej pory angielski nie będzie miał przed Tobą praktycznie żadnych tajemnic. Wystarczy jedynie odrobina motywacji i unikanie popularnych błędów. Może szukasz jedynie bodźca, który zachęci Cię do nauki, u nas masz to jak w banku. Pomożemy i z lenistwem i z niewiedzą. Do dzieła!

29.07.2015
Kurs językowy czy samodzielna nauka?

Nauka języka angielskiego może okazać się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza jeśli nigdy dotąd nie mieliśmy z nim styczności. Najtrudniej jest zacząć i zmotywować się do działania, dlatego dobrze rozważyć powody, dla jakich podejmujemy się tego zadania. Jeżeli są one dla nas bardzo ważne, dobrze będzie je wszystkie wypisać i powiesić w widocznym miejscu, tak aby za każdym razem w chwili zwątpienia móc na nie popatrzeć i zabrać się do dalszych działań. Na samym początku trzeba jednak zdecydować czy wybieramy profesjonalny kurs angielskiego w szkole językowej, czy chcemy edukować się sami.

27.07.2015
Dowiedz się więcej

Egzamin WiDaF Radom

Jak przetestować język niemiecki, czyli egzamin WiDaF

Deutsch als Fremdsprache in der Wirtschaft to skrót WiDaF, który oznacza egzamin służący do testowania wiedzy z języka niemieckiego i jego znajomości w biznesie oraz środowisku pracy. Egzamin WiDaF jest skutecznym narzędziem, służącym firmom do sprawdzania efektywności szkoleń, a także doboru kadry pracowniczej. Test ten jest przyjazny dla osób początkujących, które chcą zwiększyć swoje możliwości oraz wartość na międzynarodowym rynku pracy.

Ocena egzaminu WiDaF wyrażona jest w punktach, a stopień trudności pytań jest na tyle zróżnicowany, że precyzyjnie określa poziom wiedzy zdającego. Nie ma tu konieczności deklarowania poziomu znajomości języka, ponieważ to san egzamin mam ten poziom określić w postaci uzyskanego wyniku zależnego od liczby punktów. Egzamin WiDaF skierowany jest do osób, dla których niemiecki nie jest językiem ojczystym.

Przebieg egzaminu WiDaF

Egzamin WiDaF trwa około 3 godzin. Prowadzony jest w formie testowej składającej się ze 150 pytań.

W Sekcji I oceniane są:

  • słownictwo,
  • konteksty,
  • gramatyka,
  • czytanie,

 

natomiast Sekcja II to

  • rozumienie ze słuchu.

Za słownictwo, rozumienie tekstu pisanego, oraz rozumienie ze słuchu można dostać każdorazowo maksymalnie 330 punktów, więc łączna ilość punktów za perfekcyjnie zdany egzamin wynosi 990 punktów. Skala CFE określa to w sposób następujący:

Poziom CFELiczba punktów
A20  - 246
B1247 - 495
B2496 - 735
C1736 - 897
C1898 - 990


Egzamin  WiDaF, jak każdy inny wymaga przygotowań, uzupełnienia i usystematyzowania wiedzy, oraz zaangażowania we wszystkie te procesy. Uzyskany certyfikat pozwoli Państwu uzyskać obiektywną ocenę zdobytych zdolności językowych w zakresie języka niemieckiego.

Zdać egzamin  WiDaF – z ANGLOLANDIĄ prościej


Opracowywanie egzaminu WiDaF odbywało się z myślą o środowiskach firm i instytucji edukacyjnych. Procedury stosowane podczas przebiegu egzaminu i dotyczące jego oceny są zoptymalizowane na całym świecie, a to jest gwarancja, że wynik, jaki Państwo osiągniecie będzie wiarygodnym i obiektywnym sprawdzianem kompetencji w posługiwaniu się językiem niemieckim.

Szczegółowe wyniki to nie tylko liczba punktów, to także szczegóły pozwalające na ustalenie poziomu Państwa wiedzy, a także słabych i mocnych stron w zakresie używania języka niemieckiego. Dodatkowo potwierdzenie zewnętrzne za pomocą certyfikatu WiDaF to możliwość dotarcia do firm i korporacji, z którymi wiążecie Państwo zawodowe nadzieje. Warto zatem opanować język niemiecki do perfekcji.