Odwiedź nas

Siedziba szkoły

Szkoła języka angielskiego Anglolandia

ul. Ofiar Firleja 7
26-617 Radom


UWAGA!
OD SIERPNIA NOWY NUMER TELEFONU
tel 604 683 152

Galeria

Aktualności szkoły

Strona 1 z 2  > >>

Zapisy na rok szkolny 2018/2019
ZAPISY DO GRUP NA NOWY ROK SZKOLNY  OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZ. 15.00 – 17.30
09.09.2018
Zajecia indywidualne
Drugi semestr to czas zadan specjalnych: korepetycji, dodatkowych zajec konwersacji lub intensywnych kursow pisania przed egzaminami lub poprostu nowych kursow. Zapraszamy na dopasowane do Panstwa potrzeb zajecia indywidualne. Wolne terminy od lutego. Zapisy telefonicznie lub mailowo do konca stycznia.
06.02.2015
Zapisy na kursy

ZAPISY NA ZAJĘCIA INDYWIDUALNE, DLA FIRM LUB GRUP ZORGANIZOWANYCH MOŻLIWE SĄ KAŻDEGO DNIA POD NUMEREM 608 865 736 LUB MAILOWO

LINGUA.LAND@YAHOO.PL

20.08.2014

Blog

Strona 1 z 8  > >>

Porady przydatne w nauce języka angielskiego

Chcesz nauczyć się języka angielskiego, ale nie za bardzo wiesz od czego masz zacząć swoją edukację? Trafiłeś w dobre miejsce, dzięki nam otrzymasz bowiem garść przydatnych porad, które pomocą Ci w efektywnej nauce. Od tej pory angielski nie będzie miał przed Tobą praktycznie żadnych tajemnic. Wystarczy jedynie odrobina motywacji i unikanie popularnych błędów. Może szukasz jedynie bodźca, który zachęci Cię do nauki, u nas masz to jak w banku. Pomożemy i z lenistwem i z niewiedzą. Do dzieła!

29.07.2015
Kurs językowy czy samodzielna nauka?

Nauka języka angielskiego może okazać się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza jeśli nigdy dotąd nie mieliśmy z nim styczności. Najtrudniej jest zacząć i zmotywować się do działania, dlatego dobrze rozważyć powody, dla jakich podejmujemy się tego zadania. Jeżeli są one dla nas bardzo ważne, dobrze będzie je wszystkie wypisać i powiesić w widocznym miejscu, tak aby za każdym razem w chwili zwątpienia móc na nie popatrzeć i zabrać się do dalszych działań. Na samym początku trzeba jednak zdecydować czy wybieramy profesjonalny kurs angielskiego w szkole językowej, czy chcemy edukować się sami.

27.07.2015
Dowiedz się więcej

Przygotowanie do studiów za granicą Radom

Przygotujemy Cię do studiów za granicą

 

Kiedy przychodzi czas na podjęcie decyzji o wyborze studiów, często dodatkowym kryterium poza kierunkiem jest także kraj, w którym chcecie Państwo studiować. Decydując się na uczelnię z wykładowym językiem angielskim, wiedza i umiejętności dotyczące obcego języka mogą się okazać niewystarczające, a uzyskane dyplomy czy certyfikaty to zbyt mało w zderzeniu z zagraniczną codziennością. Pod względem języka głównym problemem bywa specyficzne słownictwo używane w mowie potocznej, czy sam język prowadzenia zajęć na studiach, bogaty w specjalistyczne terminy i określenia, których rozumienie będzie potrzebne do przyswojenia wiedzy.

Konieczne staje się wcześniejsze poznanie języka angielskiego co najmniej na tyle, aby brać czynny udział w zajęciach oraz zdawać kolejne egzaminy. Ważna jest płynność w porozumiewaniu się, umiejętność pisania esejów oraz czytania książek i słuchanie ze zrozumieniem. Te liczne zdolności językowe składają się na sukces i swobodę w kontaktach zarówno z wykładowcami, jak i innymi studentami, dla których angielski jest językiem ojczystym.

Jeśli język w wersji podstawowej to zbyt mało

 

Proponując Państwu kurs językowy pod kątem przyszłych studiów zapewniamy przede wszystkim rozsądne gospodarowanie czasem. Kierując się tą ideą korzystamy z maksymalnie wydajnych metod nauczania, które pozwalają zarówno na kurs na dłuższej przestrzeni czasu, jak też program intensywny, pozwalający optymalnie szybko zgłębić materiał, opanować zarówno słownictwo specjalistyczne, jak i to przydatne w życiu codziennym, poznać idiomy, czy trudne konstrukcje językowe. Naturalną i przydatną konsekwencją jest także opanowanie najbardziej zawiłych zagadnień gramatycznych, które utrwalają się mimochodem w toku nabywanej wiedzy.

W oparciu o naszą pomoc w przygotowaniu z języka angielskiego do studiów za granicą osiągniecie Państwo postępy na miarę wymogów zagranicznych uczelni. Samo studiowanie często jest tam bezpłatne, warto więc jeszcze w Polsce zainwestować w doskonalenie swoich umiejętności językowych, szlifowanie zdobytej wiedzy i nieustanne jej uzupełnianie. Język angielski to język żywy, który zmienia się i wymaga ciągłej uwagi oraz aktywności. Pomożemy Państwu być na bieżąco poprzez stały kontakt i udzielanie odpowiedzi na wszelkie pytania, dostarczanie informacji w postaci zagranicznej prasy i wydawnictw, motywowanie do obcowania z językiem angielskim na co dzień. Przede wszystkim zaś poznamy profil wybranej przez Państwa uczelni, aby wiedzieć, jak w oparciu o najlepsze materiały do nauki języka angielskiego dać dobrą bazę przed rozpoczęciem studiów za granicą, oraz na bieżąco oceniać poziom zdobytych umiejętności.

Idealne przygotowanie do studiów za granicą

 

Prowadzone przez naszych doświadczonych nauczycieli zajęcia to optymalne rozwiązanie dla osób, którzy pragną osiągnąć możliwie najwyższy poziom zaawansowania w założonym przez siebie czasie. Dobrym punktem wyjścia są predyspozycje lingwistyczne słuchacza, czyli czynniki sprawiające, że wiedza przyswajana jest szybciej oraz utrwalana w sposób, który pozwala na późniejsze jej wykorzystywanie w codziennych i niecodziennych sytuacjach.

Do predyspozycji językowych zaliczyć można między innymi:

  • wyczucie leksykalne i stylistyczne,
  • swobodę posługiwania się językiem obcym w mowie i piśmie,
  • wysoki poziom pamięci słuchowej i wzrokowej,
  • umysł analityczny,
  • leksykę i stylistykę, wpływające na ostateczną formę wypowiedzi.

 

Zdolności językowe słabiej wykształcone w trakcie dotychczasowej edukacji doskonalimy najnowszymi metodami, w oparciu tak o autorskie techniki, jak i sposoby stosowane przez inne liczące się szkoły językowe oraz uznanych nauczycieli. Uczymy skutecznych strategii rozwiązywania zadań językowych o wysokim stopniu trudności, analitycznego podejścia do wszelkich zawiłości językowych, a także diagnozowania problemów w celu wyboru najlepszej metody radzenia sobie z nimi w praktyce.

Studia za granicą dla każdego

 

Wbrew często powtarzanej opinii, studia zagraniczne są dostępne także dla osób, które ukończyły polską szkołę średnią, bez angielskiego jako język wykładowy. Nie trzeba także szkoły średniej za granicą. Systematyczna samodzielna praca oraz profesjonalna pomoc dydaktyczna pozwolą opanować język w stopniu zaawansowanym i pewnie aplikować na zagraniczne uczelnie. Dzięki naszej szkole językowej będzie to znacznie łatwiejsze, ponieważ za cel stawiamy sobie pewne dostanie się każdego naszego kursanta na wybraną uczelnię zagraniczną i w związku z tym zawsze indywidualnie dobieramy program nauczania oraz metody. Ma to odzwierciedlenie w wynikach , a także pewności siebie i pewności posługiwania się językiem angielskim, które również Państwu pragniemy zaoferować.

Warto poznać bliżej naszą propozycję, jeśli Państwa palny na przyszłość związane są z uczelniami, których wykładowym językiem jest angielski. Można przekonać się, że:

  • przygotowanie do studiów za granicą, prowadzone przez nas w Radomiu to wysoki poziom nauczania i profesjonalna kadra,
  • w trakcie przygotowania do studiów zagranicznych optymalne wykorzystanie materiałów dostosowane do Państwa umiejętności da najlepsze efekty w założonym czasie,
  • z przygotowaniem na studia angielskojęzyczne warto zwrócić się do specjalistów, a zarazem pasjonatów języka angielskiego, jakimi są pracownicy ANGLOLANDII.

 

Świadomi rangi tematu proponujemy rzetelne i fachowe przygotowanie w Radomiu do studiów za granicą. Taki kurs będzie idealnym wstępem do Państwa zagranicznej edukacji na każdym szczeblu.