Odwiedź nas

Siedziba szkoły

Szkoła języka angielskiego Anglolandia

ul. Ofiar Firleja 7
26-617 Radom


UWAGA!
OD SIERPNIA NOWY NUMER TELEFONU
tel 604 683 152

Galeria

Aktualności szkoły

Strona 1 z 2  > >>

Zapisy na rok szkolny 2018/2019
ZAPISY DO GRUP NA NOWY ROK SZKOLNY  OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZ. 15.00 – 17.30
09.09.2018
Zajecia indywidualne
Drugi semestr to czas zadan specjalnych: korepetycji, dodatkowych zajec konwersacji lub intensywnych kursow pisania przed egzaminami lub poprostu nowych kursow. Zapraszamy na dopasowane do Panstwa potrzeb zajecia indywidualne. Wolne terminy od lutego. Zapisy telefonicznie lub mailowo do konca stycznia.
06.02.2015
Zapisy na kursy

ZAPISY NA ZAJĘCIA INDYWIDUALNE, DLA FIRM LUB GRUP ZORGANIZOWANYCH MOŻLIWE SĄ KAŻDEGO DNIA POD NUMEREM 608 865 736 LUB MAILOWO

LINGUA.LAND@YAHOO.PL

20.08.2014

Blog

Strona 1 z 8  > >>

Porady przydatne w nauce języka angielskiego

Chcesz nauczyć się języka angielskiego, ale nie za bardzo wiesz od czego masz zacząć swoją edukację? Trafiłeś w dobre miejsce, dzięki nam otrzymasz bowiem garść przydatnych porad, które pomocą Ci w efektywnej nauce. Od tej pory angielski nie będzie miał przed Tobą praktycznie żadnych tajemnic. Wystarczy jedynie odrobina motywacji i unikanie popularnych błędów. Może szukasz jedynie bodźca, który zachęci Cię do nauki, u nas masz to jak w banku. Pomożemy i z lenistwem i z niewiedzą. Do dzieła!

29.07.2015
Kurs językowy czy samodzielna nauka?

Nauka języka angielskiego może okazać się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza jeśli nigdy dotąd nie mieliśmy z nim styczności. Najtrudniej jest zacząć i zmotywować się do działania, dlatego dobrze rozważyć powody, dla jakich podejmujemy się tego zadania. Jeżeli są one dla nas bardzo ważne, dobrze będzie je wszystkie wypisać i powiesić w widocznym miejscu, tak aby za każdym razem w chwili zwątpienia móc na nie popatrzeć i zabrać się do dalszych działań. Na samym początku trzeba jednak zdecydować czy wybieramy profesjonalny kurs angielskiego w szkole językowej, czy chcemy edukować się sami.

27.07.2015
Dowiedz się więcej

Egzamin TOEFL® Radom

Zdany TOEFL to inwestycja w przyszłość

 

Skrót egzaminu TOEFL oznacza Test of English as Foreign Language, a sam egzamin prowadzony jest w celu sprawdzenia umiejętności i zdolności językowych do posługiwania się angielskim w środowiskach akademickich. Zaliczony TOEFL jest bardzo często warunkiem przyjęcia na uczelnie z wykładowym językiem angielskim osób, dla których angielski nie jest językiem ojczystym. Wynik tego egzaminu traktowany jest jako główne kryterium naboru stosowane w Europie i na świecie, oraz stanowi główny element rekrutacji ponad 6 tysięcy jednostek oświaty, w tym szkół wyższych i uniwersytetów. Od 1964 roku, czyli daty pierwszego przeprowadzenie rzeczonego egzaminu zmierzyło się z nim niemal 20 milionów studentów z całego świata, a w 2005 roku wszystkie poprzednie wersje zostały zastąpione jedną – internetową, zwaną iBT.

Skala ocen to 0-120 punktów i nie ma tu możliwości niezdania, ponieważ skala ta odzwierciedla poziom umiejętności kandydata w sposób obiektywny i precyzyjny, nie zmienia to jednak faktu, że lepszy wynik i większa liczba punktów dają większe możliwości i szanse na rozwój zawodowy oraz osobisty.

ANGLOLANDIA przygotuje Państwa do egzaminu TOEFL

 

Na sam test składają się cztery części, będące integralnymi jego etapami:

  • słuchanie, dotyczące krótkich i dłuższych dialogów oraz długich wypowiedzi typu wykłady; zawiera 34-51 pytań, a czas trwania tego etapu to 60-90 minut,
  • pisanie, zawierające 2 zadania, na których wykonanie egzaminowany ma 50 minut,
  • czytanie ze zrozumieniem, gdzie należy w ciągu 60-100  minut odpowiedzieć na 36-70 pytań do przeczytanych treści,
  • mówienie, z sześcioma zadaniami, na których wykonanie jest 20 minut.

Cały egzamin to około 4 godziny i dziesięciominutowa przerwa w połowie jego trwania. W całości zdawany jest na komputerze.

Aby studiować w niemal dowolnym miejscu, podróżować po świecie, prowadzić badania naukowe, czy po prostu z przyjemnością funkcjonować w anglojęzycznym środowisku, trzeba zacząć od rzeczy najprostszych, czyli dążenia do perfekcyjnego opanowania języka. Takie możliwości daje docelowo certyfikat TOEFL, który pomożemy Państwu zdobyć. Jesteśmy nastawieni na praktyczne umiejętności posługiwania się językiem i późniejsze naturalne funkcjonowanie naszych słuchaczy w społeczeństwie lub środowisku anglojęzycznym. Wynik pozytywny egzaminu jest ważny dwa lata od daty jego uzyskania, dlatego z przyjemnością powtórzymy z Państwem materiał, aby przygotować ponownie do zmierzenia się z tym prestiżowym, ale i trudniejszym od innych testem. Kursy ANGLOLANDII są zawsze dostępne zarówno dla słuchaczy indywidualnych, jak również firm. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Przed egzaminem TOEFL

 

Egzamin TOEFL mierzy poziom wiedzy i zakres kompetencji z języka angielskiego w płynnym  posługiwaniu się nim. Testowane są osoby nieanglojęzyczne, a dobry wynik to przepustka do ponad 5000 prestiżowych uczelni i wielu firm o zasięgu światowym. Zmiana formatu egzaminu na internetowy spowodowała, że terminy zdawania są wyznaczane w ilości nawet 30-40 w ciągu roku, dlatego każdy moment jest dobry, aby przygotować się solidnie.

Nasza szkoła językowa proponuje:

  • konkretne przygotowanie do egzaminu TOEFL w Radomiu,
  • skuteczne zajęcia dodatkowe w przypadku trudności z opanowaniem materiału,
  • umiejętne reagowanie na możliwości kursantów w toku optymalnie dostosowanych zajęć przed egzaminem TOEFL,
  • zagadnienia i wymogi egzaminu TOEFL opracowane z wyjątkową precyzją i dbałością o szczegóły.

 

Sprawimy, że przygotowania do egzaminu będą nie tylko przyjemnie spędzonym czasem na zajęciach indywidualnych lub grupowych, ale też klarownie pokażą Państwu, z czym dobrze Państwo sobie radzicie, a nad czym warto jeszcze pracować. Warto zdać egzamin TOEFL, ponieważ certyfikat ten jest nobilitacją samą w sobie, a uzyskanie go otwiera świat nowych możliwości.