Odwiedź nas

Siedziba szkoły

Szkoła języka angielskiego Anglolandia

ul. Ofiar Firleja 7
26-617 Radom


UWAGA!
OD SIERPNIA NOWY NUMER TELEFONU
tel 604 683 152

Galeria

Aktualności szkoły

Strona 1 z 2  > >>

Zapisy na rok szkolny 2018/2019
ZAPISY DO GRUP NA NOWY ROK SZKOLNY  OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZ. 15.00 – 17.30
09.09.2018
Zajecia indywidualne
Drugi semestr to czas zadan specjalnych: korepetycji, dodatkowych zajec konwersacji lub intensywnych kursow pisania przed egzaminami lub poprostu nowych kursow. Zapraszamy na dopasowane do Panstwa potrzeb zajecia indywidualne. Wolne terminy od lutego. Zapisy telefonicznie lub mailowo do konca stycznia.
06.02.2015
Zapisy na kursy

ZAPISY NA ZAJĘCIA INDYWIDUALNE, DLA FIRM LUB GRUP ZORGANIZOWANYCH MOŻLIWE SĄ KAŻDEGO DNIA POD NUMEREM 608 865 736 LUB MAILOWO

LINGUA.LAND@YAHOO.PL

20.08.2014

Blog

Strona 1 z 8  > >>

Porady przydatne w nauce języka angielskiego

Chcesz nauczyć się języka angielskiego, ale nie za bardzo wiesz od czego masz zacząć swoją edukację? Trafiłeś w dobre miejsce, dzięki nam otrzymasz bowiem garść przydatnych porad, które pomocą Ci w efektywnej nauce. Od tej pory angielski nie będzie miał przed Tobą praktycznie żadnych tajemnic. Wystarczy jedynie odrobina motywacji i unikanie popularnych błędów. Może szukasz jedynie bodźca, który zachęci Cię do nauki, u nas masz to jak w banku. Pomożemy i z lenistwem i z niewiedzą. Do dzieła!

29.07.2015
Kurs językowy czy samodzielna nauka?

Nauka języka angielskiego może okazać się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza jeśli nigdy dotąd nie mieliśmy z nim styczności. Najtrudniej jest zacząć i zmotywować się do działania, dlatego dobrze rozważyć powody, dla jakich podejmujemy się tego zadania. Jeżeli są one dla nas bardzo ważne, dobrze będzie je wszystkie wypisać i powiesić w widocznym miejscu, tak aby za każdym razem w chwili zwątpienia móc na nie popatrzeć i zabrać się do dalszych działań. Na samym początku trzeba jednak zdecydować czy wybieramy profesjonalny kurs angielskiego w szkole językowej, czy chcemy edukować się sami.

27.07.2015
Dowiedz się więcej

Egzamin IELTS Radom

Dla kogo egzamin IELTS

 

IELTS w nomenklaturze związanej z egzaminami oceniającymi poziom języka angielskiego to International English Language Testing System. Pod skrótem tym kryje się test mający na celu sprawdzić umiejętności językowe pod kątem oceny postępów w nauce kursanta. Powinny też rozważyć podejście do egzaminu osoby przyjmowane na studia lub do pracy, gdzie konieczna jest znajomość angielskiego. Pozytywny wynik jest jak otwarta brama na zagraniczne uczelnie, czy świat instytucji oraz firm z wielu branż, nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale też Francji, Kanadzie, czy nawet w Republice Południowej Afryki.

Egzamin IELTS dzieli się na moduł Academic, skierowany do osób które zamierzają studiować w języku angielskim, oraz moduł General Training, z którego chętnie korzystają osoby wyjeżdżające do Nowej Zelandii, Kanady oraz Australii i z tymi krajami wiążą plany zawodowe lub będą odbywać staż. Bez względu na wybrany moduł, egzaminowany podlega dziewięciostopniowej skali ocen, gdzie liczby od 1 do 9 stanowią jednocześnie oceny za poszczególne części egzaminu, jak i ocenę końcową. Najwyższa nota końcowa oznacza płynne porozumiewanie się w języku angielskim, natomiast 1 określa się mianem Non User, czyli jest to osoba, która na dany moment zna zaledwie pojedyncze słowa i nie będzie w stanie odnaleźć sie pod względem języka w środowisku osób płynnie operujących angielskim.

Przebieg egzaminu IELTS, czyli o czym warto wiedzieć

 

International English Language Testing System jest w tej chwili najpopularniejszym na świecie egzaminem, sprawdzającym poziom wiedzy z języka angielskiego. Dotyczy przede wszystkim sfery nauki i migracji, a co roku podchodzi do niego łącznie ponad półtora miliona kandydatów. Skąd takie zainteresowanie? IELTS to często pierwszy krok do zdobycia wykształcenia, a następnie  wymarzonego stanowiska pracy, warto więc zdać, zaliczając z wynikiem pozytywnym wszystkie jego części:

  • słuchanie oraz
  • mówienie – obie z takimi samymi zadaniami bez względu na wybrany moduł, oraz
  • czytanie oraz
  • pisanie – różne w zależności od wybranego modułu.

 

Cały egzamin trwa około 3 godzin, część ustna i pisemna mogą odbyć się tego samego dnia, ale także z siedmiodniowym wyprzedzeniem lub opóźnieniem. Podczas części ustnej egzaminuje tylko jedna osoba, a cała rozmowa jest rejestrowana.

Zdany egzamin IELTS jest zawsze wynikiem wytrwałego dążenia do celu i zorientowania na osiągnięcie sukcesu. W programie każdego z naszych kursów znajdują się zajęcia z egzaminatorem o obszernej wiedzy i całościowym traktowaniu zagadnień związanych z nauką języka. Pracujemy z użyciem podręczników i materiałów, pozwalających opanować język w stopniu zaawansowanym i przechodzić naturalnie na komunikację w języku angielskim, jeśli wymaga tego sytuacja, albo jeśli czujcie Państwo taką potrzebę. Z doświadczenia i opinii klientów wiemy, że język angielski na naszej solidnej podbudowie doda pewności siebie i zwiększy wewnętrzną motywację.

Właściwa pomoc w przygotowaniach do egzaminu IELTS

 

Jeśli chcecie się Państwo dobrze przygotować, albo już rozpoczęliście przygotowania przed przystąpieniem do egzaminu, zapraszamy do uczestnictwa w kursach i zajęciach, pozwalających spokojnie przejść  w naszej szkole etap od pierwszego testu do zdobycia dużych zasobów świeżej wiedzy i utrwalenia opanowanych wcześniej wiadomości.

Będzie to niezwykle przydatne ze względu na:

  • możliwość poznania zagadnień oraz szczegółów dotyczący tak egzaminu IELTS, jak i dalszych możliwości rozwoju w świecie języka angielskiego,
  • poziom wiedzy konieczny na egzaminie IELTS, dużo wyższy niż podstawowy,
  • konieczność usystematyzowania wiedzy, sprawdzenia swoich umiejętności i nadrobienia wszelkich braków jeszcze na etapie kursu, a nie już w trakcie pisania egzaminu.

 

Poziom naszych kursów językowych przygotowujących do egzaminów zewnętrznych, w tym egzaminu IELTS, i zdobywania certyfikatów potwierdza się w liczbie uczestników, którzy wracają pogłębiać swoją wiedzę i zdobywać kolejne językowe szczyty, oraz polecają szkołę ANGLOLANDIA znajomym. Umacniamy naszą markę, a dzięki Państwu jest to naturalne, odbywa się przy okazji doskonalenia słuchaczy podczas niezawodnych szkoleń.