Odwiedź nas

Siedziba szkoły

Szkoła języka angielskiego Anglolandia

ul. Ofiar Firleja 7
26-617 Radom


UWAGA!
OD SIERPNIA NOWY NUMER TELEFONU
tel 604 683 152

Galeria

Aktualności szkoły

Strona 1 z 2  > >>

Zapisy na rok szkolny 2018/2019
ZAPISY DO GRUP NA NOWY ROK SZKOLNY  OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZ. 15.00 – 17.30
09.09.2018
Zajecia indywidualne
Drugi semestr to czas zadan specjalnych: korepetycji, dodatkowych zajec konwersacji lub intensywnych kursow pisania przed egzaminami lub poprostu nowych kursow. Zapraszamy na dopasowane do Panstwa potrzeb zajecia indywidualne. Wolne terminy od lutego. Zapisy telefonicznie lub mailowo do konca stycznia.
06.02.2015
Zapisy na kursy

ZAPISY NA ZAJĘCIA INDYWIDUALNE, DLA FIRM LUB GRUP ZORGANIZOWANYCH MOŻLIWE SĄ KAŻDEGO DNIA POD NUMEREM 608 865 736 LUB MAILOWO

LINGUA.LAND@YAHOO.PL

20.08.2014

Blog

Strona 1 z 8  > >>

Porady przydatne w nauce języka angielskiego

Chcesz nauczyć się języka angielskiego, ale nie za bardzo wiesz od czego masz zacząć swoją edukację? Trafiłeś w dobre miejsce, dzięki nam otrzymasz bowiem garść przydatnych porad, które pomocą Ci w efektywnej nauce. Od tej pory angielski nie będzie miał przed Tobą praktycznie żadnych tajemnic. Wystarczy jedynie odrobina motywacji i unikanie popularnych błędów. Może szukasz jedynie bodźca, który zachęci Cię do nauki, u nas masz to jak w banku. Pomożemy i z lenistwem i z niewiedzą. Do dzieła!

29.07.2015
Kurs językowy czy samodzielna nauka?

Nauka języka angielskiego może okazać się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza jeśli nigdy dotąd nie mieliśmy z nim styczności. Najtrudniej jest zacząć i zmotywować się do działania, dlatego dobrze rozważyć powody, dla jakich podejmujemy się tego zadania. Jeżeli są one dla nas bardzo ważne, dobrze będzie je wszystkie wypisać i powiesić w widocznym miejscu, tak aby za każdym razem w chwili zwątpienia móc na nie popatrzeć i zabrać się do dalszych działań. Na samym początku trzeba jednak zdecydować czy wybieramy profesjonalny kurs angielskiego w szkole językowej, czy chcemy edukować się sami.

27.07.2015
Dowiedz się więcej

Polski dla cudzoziemców Radom

Nauka języka polskiego dla obcokrajowców

 

W bogatej gamie naszych kursów i szkoleń mamy także kursy języka polskiego dla obcokrajowców mieszkających w Radomiu. Jest to wymóg czasów ze względu na niesłabnące zainteresowanie nauką języka polskiego przez cudzoziemców. Metody przez nas stosowane wprowadzają w świat języka polskiego. Zamiast mówić o języku polskim, od razu uczymy mówić w języku polskim, co daje najlepsze efekty i mobilizuje do dalszej nauki. Szkolimy głównie poprzez aranżowanie rzeczywistych sytuacji, co pozwala słuchaczom szybko opanować podstawowy zakres wiedzy oraz słownictwa i wykorzystywać to w życiu codziennym.

Nauczanie języka polskiego jako obcego wymaga dobrej znajomości zagadnienia, problematyki z nim związanej i zależności między metodą prowadzonych zajęć a wynikami i kompetencjami zdobywanymi przez kursantów. Staranna kontrola postępów w nauce pozwala przejść od poziomu początkującego do założonego wcześniej, lub nawet wyższego. Prowadzimy zajęcia grupowe i indywidualne.

Skąd popularność nauki języka polskiego dla obcokrajowców?

 

Zainteresowanie nauką języka polskiego w Radomiu nie słabnie wśród pracowników firm, ambasad, instytucji oraz klientów indywidualnych, dlatego nasza szkoła językowa szkoli wielu obcokrajowców, prowadząc z nimi zajęcia i ucząc polskiej kultury oraz języka. Bez względu na to, czy nauka języka polskiego jest dla obcokrajowca wymogiem, czy potrzebą osobistą, sprostamy wymaganiom i nauczymy porozumiewać się w tym języku, rozumieć słyszany i czytany tekst.

Kurs ogólny to nauka języka polskiego dla obcokrajowców, obejmująca podstawy gramatyczne i bazowe słownictwo. Pozwala to komunikować się w codziennych sytuacjach tak związanych z domem, jak i pracą, na poziomie swobodnej rozmowy, podania i przyjęcia najważniejszych informacji o zainteresowaniach, podróżach, życiu osobistym i zawodowym. Program taki zachęca do aktywnego używania języka, ale też zdobywania nowych kompetencji i poszerzenia wiedzy, aby nauka języka polskiego stała się wstępem do jego doskonalenia.

Język polski dla obcokrajowców biznesmenów i dyplomatów z Radomia

 

Duża popularnością cieszą się także kursy biznesowe. Uczestniczą w nich managerowie i kadra pracownicza, a słownictwo dotyczy zarządzania firmą, pracy w biurze, kontaktów z klientami czy negocjacji. Taka opcja nauki języka polskiego pomaga też w opanowaniu umiejętności prowadzenia korespondencji w języku polskim. Może to być także kurs profilowany, dostosowany do wymagań i potrzeb klienta.

Kurs języka polskiego dla obcokrajowców dyplomatów proponujemy natomiast pracownikom korpusu dyplomatycznego. Zapoznajemy naszych słuchaczy z etykietą kontaktów oficjalnych i związanym z tym obszarem dyplomacji słownictwem. Główny nacisk kładziemy na konwersacje, nie zaniedbując przy tym kompetencji z zakresu czytania, pisania i rozumienia, które również są niezbędne na stanowisku każdego dyplomaty. Sprawimy, że Państwa kontakty dyplomatyczne będą bogatsze o płynność językową i znajomość polskiej kultury oraz obyczajów.

Skontaktujcie się Państwo z nami jeśli:

  • jesteście Państwo zainteresowani nauką języka polskiego dla obcokrajowców w Radomiu,
  • chcecie  poszerzyć zakres słownictwa i zwiększyć możliwości komunikowania się w codziennych sytuacjach,
  • język polski jest niezbędny w Państwa kontaktach biznesowych i dyplomatycznych.

Nie obiecujemy natychmiastowych efektów, lecz osiągnięcie najlepszych wyników dzięki sukcesywnej, metodycznej i systematycznej nauce w przyjaznej atmosferze pod opieką profesjonalistów. Z przyjemnością angażujemy się w nauczanie, ponieważ dobro kursantów stawiamy zawsze na pierwszym miejscu.