Odwiedź nas

Siedziba szkoły

Szkoła języka angielskiego Anglolandia

ul. Ofiar Firleja 7
26-617 Radom


UWAGA!
OD SIERPNIA NOWY NUMER TELEFONU
tel 604 683 152

Galeria

Aktualności szkoły

Strona 1 z 2  > >>

Zajecia indywidualne
Drugi semestr to czas zadan specjalnych: korepetycji, dodatkowych zajec konwersacji lub intensywnych kursow pisania przed egzaminami lub poprostu nowych kursow. Zapraszamy na dopasowane do Panstwa potrzeb zajecia indywidualne. Wolne terminy od lutego. Zapisy telefonicznie lub mailowo do konca stycznia.
06.02.2015
Zapisy na rok szkolny 2014/2015
ZAPISY DO GRUP NA NOWY ROK SZKOLNY  OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZ. 14.30 – 18.00
02.09.2014
Zapisy na kursy

ZAPISY NA ZAJĘCIA INDYWIDUALNE, DLA FIRM LUB GRUP ZORGANIZOWANYCH MOŻLIWE SĄ KAŻDEGO DNIA POD NUMEREM 608 865 736 LUB MAILOWO

LINGUA.LAND@YAHOO.PL

20.08.2014

Blog

Strona 1 z 8  > >>

Porady przydatne w nauce języka angielskiego

Chcesz nauczyć się języka angielskiego, ale nie za bardzo wiesz od czego masz zacząć swoją edukację? Trafiłeś w dobre miejsce, dzięki nam otrzymasz bowiem garść przydatnych porad, które pomocą Ci w efektywnej nauce. Od tej pory angielski nie będzie miał przed Tobą praktycznie żadnych tajemnic. Wystarczy jedynie odrobina motywacji i unikanie popularnych błędów. Może szukasz jedynie bodźca, który zachęci Cię do nauki, u nas masz to jak w banku. Pomożemy i z lenistwem i z niewiedzą. Do dzieła!

29.07.2015
Kurs językowy czy samodzielna nauka?

Nauka języka angielskiego może okazać się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza jeśli nigdy dotąd nie mieliśmy z nim styczności. Najtrudniej jest zacząć i zmotywować się do działania, dlatego dobrze rozważyć powody, dla jakich podejmujemy się tego zadania. Jeżeli są one dla nas bardzo ważne, dobrze będzie je wszystkie wypisać i powiesić w widocznym miejscu, tak aby za każdym razem w chwili zwątpienia móc na nie popatrzeć i zabrać się do dalszych działań. Na samym początku trzeba jednak zdecydować czy wybieramy profesjonalny kurs angielskiego w szkole językowej, czy chcemy edukować się sami.

27.07.2015
Dowiedz się więcej

Egzaminy z angielskiego Radom

Kursy egzaminacyjne z języka angielskiego to intensywne przygotowanie do wybranego egzaminu polegające na ćwiczeniu wszystkich umiejętności językowych na danym poziomie wraz z  technikami egzaminacyjnymi -  z uwzględnieniem wymogów egzaminacyjnych.

Specjalizujemy się w:

  • egzaminach Cambridge PET, FCE, CAE - więcej>
  • egzaminach i certyfikatach ETS - więcej>
  • egzaminie maturalnym na poziomie podstawowym i rozszerzonym - więcej>
  • egzaminie gimnazjalnym - więcej>

Pomagamy przyszłym studentom międzynarodowych uczelni przygotować się do egzaminów IELTS, TOEFL testujących Academic English.

Dla każdej grupy egzaminacyjnej bezpłatnie organizujemy  egzamin próbny (Mock Exam) oraz dostarczamy odpowiednią ilość przykładowych zadań egzaminacyjnych. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych egzaminatorów, który służą radą i pomocą aż do momentu zdawania egzaminu.

Naszym słuchaczom dajemy szansę sprawdzenia się w bezpłatnych, pilotażowych egzaminach TOEFL®Junior oraz TOEIC®Bridge.