Odwiedź nas

Siedziba szkoły

Szkoła języka angielskiego Anglolandia

ul. Ofiar Firleja 7
26-617 Radom


UWAGA!
OD SIERPNIA NOWY NUMER TELEFONU
tel 604 683 152

Galeria

Aktualności szkoły

Strona 1 z 2  > >>

Zapisy na rok szkolny 2018/2019
ZAPISY DO GRUP NA NOWY ROK SZKOLNY  OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZ. 15.00 – 17.30
09.09.2018
Zajecia indywidualne
Drugi semestr to czas zadan specjalnych: korepetycji, dodatkowych zajec konwersacji lub intensywnych kursow pisania przed egzaminami lub poprostu nowych kursow. Zapraszamy na dopasowane do Panstwa potrzeb zajecia indywidualne. Wolne terminy od lutego. Zapisy telefonicznie lub mailowo do konca stycznia.
06.02.2015
Zapisy na kursy

ZAPISY NA ZAJĘCIA INDYWIDUALNE, DLA FIRM LUB GRUP ZORGANIZOWANYCH MOŻLIWE SĄ KAŻDEGO DNIA POD NUMEREM 608 865 736 LUB MAILOWO

LINGUA.LAND@YAHOO.PL

20.08.2014

Blog

Strona 1 z 8  > >>

Porady przydatne w nauce języka angielskiego

Chcesz nauczyć się języka angielskiego, ale nie za bardzo wiesz od czego masz zacząć swoją edukację? Trafiłeś w dobre miejsce, dzięki nam otrzymasz bowiem garść przydatnych porad, które pomocą Ci w efektywnej nauce. Od tej pory angielski nie będzie miał przed Tobą praktycznie żadnych tajemnic. Wystarczy jedynie odrobina motywacji i unikanie popularnych błędów. Może szukasz jedynie bodźca, który zachęci Cię do nauki, u nas masz to jak w banku. Pomożemy i z lenistwem i z niewiedzą. Do dzieła!

29.07.2015
Kurs językowy czy samodzielna nauka?

Nauka języka angielskiego może okazać się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza jeśli nigdy dotąd nie mieliśmy z nim styczności. Najtrudniej jest zacząć i zmotywować się do działania, dlatego dobrze rozważyć powody, dla jakich podejmujemy się tego zadania. Jeżeli są one dla nas bardzo ważne, dobrze będzie je wszystkie wypisać i powiesić w widocznym miejscu, tak aby za każdym razem w chwili zwątpienia móc na nie popatrzeć i zabrać się do dalszych działań. Na samym początku trzeba jednak zdecydować czy wybieramy profesjonalny kurs angielskiego w szkole językowej, czy chcemy edukować się sami.

27.07.2015
Dowiedz się więcej

Zajęcia grupowe i indywidualne z angielskiego Radom

Korzyści zajęć indywidualnych z angielskiego

 

Rozważając naukę lub kontynuowanie nauki języka angielskiego należy brać pod uwagę czas, jaki możemy na nią poświęcić. Inne godziny będą odpowiadać osobom pracującym w systemie zmianowym, inne tym, które mają stałe godziny pracy, a jeszcze inne pracownikom weekendowym. Zajęcia indywidualne z języka angielskiego w Radomiu to nasza propozycja dla każdego, bez względu na czas, jakim dysponuje. Dopasowujemy godziny zajęć do możliwości czasowych każdego kursanta i jest to sprawdzone przez nas rozwiązanie, które nie ogranicza nikogo ze względu na wykonywany zawód czy inne obowiązki. Zdecydowanie warto skorzystać z tej formy nauki.

Podczas zajęć indywidualnych z języka angielskiego nauczyciel pracuje tylko z jednym słuchaczem, co pozwala jeszcze lepiej rozpoznać jego potrzeby, umiejętności i skupić się na potrzebach. Zajęcia przygotowane są równie profesjonalnie jak w przypadku każdej innej formy kursu, opracowane w oparciu o najlepsze materiały i prowadzone przez nauczyciela. Jest to także dobre rozwiązanie dla osób nieśmiałych, mających opory przed przełamaniem bariery językowej w obecności osób postronnych. Pokonanie tego etapu i przejście bariery jest dobrym wstępem do skorzystania z zajęć grupowych.

Grupy od 3 osób – uczestnictwo w zajęciach grupowych z angielskiego

 

Dobrą motywacją do nauki języków obcych jest towarzystwo bliskich osób. Często pomysł zajęć grupowych z angielskiego wychodzi od jednej osoby, a jej znajomi także gotowi są skorzystać z możliwości, jakie daje szkoła języków obcych. Tacy znajomi czy krewni wzajemnie się wspierają i motywują, kontaktują się w sposób naturalny poza zajęciami, porównują efekty nauki oraz napędzają do dalszego działania. Zamiast wspólnego wyjścia do kawiarni warto więc czasami wspólnie przyjść na zajęcia grupowe z języka angielskiego.

Wystarczą 3 osoby i od słów można przejść do czynów. Zbadamy Państwa wiedzę, umiejętności i kompetencje językowe, aby dobrać odpowiedni poziom nauczania, zakres materiałów i ilość godzin niezbędną do osiągnięcia zamierzonych celów. Nasz nauczyciel, tak jak w przypadku zajęć indywidualnych, zadba o efektywność prowadzonych zajęć, mobilizację do nauki, przyjazną atmosferę. Fachowo oceni Państwa wiedzę na każdym etapie kursu, będzie służył radą i pomocą. Będziecie Państwo uczyć się języka angielskiego na zajęciach grupowych na najwyższym poziomie, który odzwierciedlenie znajdzie w codziennych i niecodziennych sytuacjach wymagających komunikowania się za pomocą języka angielskiego.

Zajęcia indywidualne lub grupowe dla osób 50+

 

ANGIELSKLI 50+ to ciekawa propozycja dla osób, które ze względu na wiek nie mają już głowy zaprzątniętej troską o edukację własnych dzieci i mogą postawić na swój rozwój. Właśnie do nich skierowany jest ten kurs angielskiego. Pozwala on osiągnąć poziom komunikatywny osobom, które nie uczyły się wcześniej angielskiego, chcącym porozumiewać się w tym języku podczas podróży zagranicznych w codziennych towarzyszących im sytuacjach. Ten kurs to także idealna propozycja, jeśli chcecie Państwo naukę języka angielskiego potraktować jako hobby i przyswajać wiedzę w sposób dopasowany do Państwa możliwości.

Na kursach materiał jest wprowadzany stopniowo, z dużą liczbą powtórek w zależności od potrzeb. Doradzimy, jak skutecznie nauczyć się słówek, opanować gramatykę, płynnie posługiwać się językiem w różnych sytuacjach. Nasi nauczyciele z powodzeniem dostosują tempo prowadzonych zajęć do Państwa oczekiwań, przygotują z użyciem większej czcionki materiały do nauki, w ćwiczeniach ze słuchania wykorzystają nagrania z wolniejszym tempem jeśli będzie taka potrzeba. Nigdy nie jest za późno na naukę języka, natomiast im wcześniej zostanie rozpoczęta, tym lepsze można osiągnąć efekty.

Nasza propozycja w ramach zajęć z języka angielskiego

Podstawą do rozpoczęcia nauki języka angielskiego są Państwa chęci. My zadbamy o resztę. Działając od wielu lat na rynku szkół językowych zbieramy doświadczenia, aby dać Państwu najwyższą jakość usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

Zapraszamy zatem na:

  • zajęcia indywidualne z angielskiego dla osób, którym nie odpowiadają standardowe terminy i godziny,
  • zajęcia grupowe z angielskiego dla osób, które chcą przyprowadzić na kurs na przykład swoich znajomych, a także
  • zajęcia indywidualne i grupowe dla osób 50+, przeznaczone dla osób w średnim wieku, chcących język angielski wykorzystać podczas zagranicznych podróży lub jego naukę traktują jako hobby.

Bez względu na to czy wybierzecie Państwo kurs indywidualny, czy też grupowy, zajęcia w naszej szkole pozwolą Państwu wspiąć się na wyżyny możliwości i posługiwać się językiem angielskim w sposób świadczący o bogactwie zdobytej wiedzy.