Odwiedź nas

Siedziba szkoły

Szkoła języka angielskiego Anglolandia

ul. Ofiar Firleja 7
26-617 Radom


UWAGA!
OD SIERPNIA NOWY NUMER TELEFONU
tel 604 683 152

Galeria

Aktualności szkoły

Strona 1 z 2  > >>

Zapisy na rok szkolny 2018/2019
ZAPISY DO GRUP NA NOWY ROK SZKOLNY  OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZ. 15.00 – 17.30
09.09.2018
Zajecia indywidualne
Drugi semestr to czas zadan specjalnych: korepetycji, dodatkowych zajec konwersacji lub intensywnych kursow pisania przed egzaminami lub poprostu nowych kursow. Zapraszamy na dopasowane do Panstwa potrzeb zajecia indywidualne. Wolne terminy od lutego. Zapisy telefonicznie lub mailowo do konca stycznia.
06.02.2015
Zapisy na kursy

ZAPISY NA ZAJĘCIA INDYWIDUALNE, DLA FIRM LUB GRUP ZORGANIZOWANYCH MOŻLIWE SĄ KAŻDEGO DNIA POD NUMEREM 608 865 736 LUB MAILOWO

LINGUA.LAND@YAHOO.PL

20.08.2014

Blog

Strona 1 z 8  > >>

Porady przydatne w nauce języka angielskiego

Chcesz nauczyć się języka angielskiego, ale nie za bardzo wiesz od czego masz zacząć swoją edukację? Trafiłeś w dobre miejsce, dzięki nam otrzymasz bowiem garść przydatnych porad, które pomocą Ci w efektywnej nauce. Od tej pory angielski nie będzie miał przed Tobą praktycznie żadnych tajemnic. Wystarczy jedynie odrobina motywacji i unikanie popularnych błędów. Może szukasz jedynie bodźca, który zachęci Cię do nauki, u nas masz to jak w banku. Pomożemy i z lenistwem i z niewiedzą. Do dzieła!

29.07.2015
Kurs językowy czy samodzielna nauka?

Nauka języka angielskiego może okazać się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza jeśli nigdy dotąd nie mieliśmy z nim styczności. Najtrudniej jest zacząć i zmotywować się do działania, dlatego dobrze rozważyć powody, dla jakich podejmujemy się tego zadania. Jeżeli są one dla nas bardzo ważne, dobrze będzie je wszystkie wypisać i powiesić w widocznym miejscu, tak aby za każdym razem w chwili zwątpienia móc na nie popatrzeć i zabrać się do dalszych działań. Na samym początku trzeba jednak zdecydować czy wybieramy profesjonalny kurs angielskiego w szkole językowej, czy chcemy edukować się sami.

27.07.2015
Dowiedz się więcej

Kursy angielskiego dla dzieci Radom

Nauka angielskiego dla dzieci poprzez zabawę

 

Wybierając kurs językowy dla dziecka rodzice mają nieraz dylemat, jaką metodę spośród tak wielu dostępnych na rynku wybrać, a tym samym do której szkoły językowej posłać młodego ucznia. Najmłodsi kursanci świetnie chłoną wiedzę poprzez uczestnictwo w ciekawych aktywnościach i zabawę, stąd w ramach naszych usług spotkania, podczas których uczymy języka angielskiego dzieci piszące i niepiszące w najmilszy znany im sposób.

Idea nauczania języka angielskiego wśród najmłodszych bardzo szybko znalazła pierwszych zwolenników, a ich liczba stale rośnie i powiększa się o nowe kręgi. Proponowane przez nas formy kursu angielskiego dla dzieci stanowią idealną podbudowę do nauki i doskonalenia języka w przyszłości, co pozwala w naturalny sposób opanować słownictwo, używać gramatyki poprzez wypowiadanie się w języku angielskim w codziennych sytuacjach dotyczących relacji między dziećmi oraz wzbudza zainteresowanie i niewymuszoną chęć uczestnictwa w kolejnych zajęciach. Dajemy zatem idealne rozwiązanie dla dzieci i ich nowoczesnych rodziców.

Angielski dla dzieci w Radomiu wzbudzający ich ciekawość

 

W naszej Szkole Języków Obcych w Radomiu proponujemy język angielski dla dzieci od 4. roku życia. To idealny wiek, aby rozpocząć naukę, ponieważ dziecko jest już na tyle duże, aby swobodnie uczestniczyć w zajęciach, które są prowadzone po angielsku. Dzięki temu będzie chętniej brać udział w zabawach, grach, czy śpiewaniu piosenek i bez trudu przyswoi przy tym wiedzę, która temu wszystkiemu towarzyszy. Zajęcia są jedną z najbardziej naturalnych metod nauki, a co najważniejsze, tak lubianych przez naszych najmłodszych nawet uczestników. Mali odkrywcy bardzo chętnie przychodzą na prowadzone przez nas kursy.

 

Kadra ANGLOLANDII z Radomia stoi na wysokości zadania. Przyjazne lektorki prowadzące kursy to specjalistki od nauki angielskiego dla dzieci, posiadające wykształcenie pedagogiczne. Znają doskonale skuteczne metody nauczania, lecz przede wszystkim ich aspekt praktyczny, czyli dostarczenie dzieciom takiej ilości frajdy, aby dobrze się bawiły podczas zajęć. Wspólne, śpiewanie wesołych piosenek, recytowanie, wycinanie czy wyklejanie to tylko jedne z nielicznych możliwości zabawy językiem angielskim, kiedy dzieci spontanicznie odpowiadają na proste pytania, czy reagują na polecenia, rozumiejąc je coraz lepiej z zajęć na zajęcia. Tym samym nabierają pewności siebie w posługiwaniu się angielskim, co stanowi idealną bazę do zdobywania dalszej wiedzy w późniejszym życiu.

Język angielski dla dzieci – z nami naprawdę warto

 

Warto przychodzić z dzieckiem na nasze zajęcia, ponieważ będzie to dla nich dobrze spędzony czas. Państwa pociechy, wykorzystując swoją naturalną potrzebę ruchu, w przystosowanej do zajęć sali z łatwością poddadzą się przyjemnej formie poznawania języka angielskiego. Tematyka zajęć zawsze związana jest ze światem dziecka, czyli dotyczyć może ulubionych bajek, świata marzeń, wakacji czy choćby wesołego miasteczka. Tworzymy program, który doskonale łączy zabawę z nauką, a  relacje między dziećmi są tu istotnym elementem ich rozwoju społecznego.

Państwo jako największy autorytet dla własnych dzieci, będziecie informowani o postępach dziecka w nauce. Dbamy zatem o kontakty z rodzicami, rozmawiamy i udzielamy wszelkich informacji. Na Państwa życzenie możemy także przekazać ciekawe materiały do nauki poprzez zabawę w domu, które przy minimalnym nawet zaangażowaniu i małej ilości czasu sprawią, że dziecko także w domu będzie chętne do ćwiczenia angielskiego we wspólnej zabawie oraz pracach plastycznych.

Dziecinnie proste połączenie angielskiego i zabawy

Trudno wymagać, aby dziecko uczyło się danego języka, ale nauka poprzez zabawę zupełnie zmienia postać rzeczy:

  • nauka angielskiego to cel, do którego dzieci chętniej dążą miło spędzając czas,
  • wzbudzający sympatię i lubiani przez dzieci lektorzy stanowią atut niezbędny do prowadzenia zajęć z języka angielskiego dla dzieci,
  • język angielski dla dzieci w szkole ANGLOLANDIA będzie słuszną inwestycją w rozwój intelektualny przy zaspokojeniu jednej z podstawowych ich potrzeb – potrzeby zabawy i spędzania czasu z rówieśnikami.

Ilość godzin w tygodniu oraz czas ich trwania dostosowujemy do każdej utworzonej grupy. Bierzemy pod uwagę indywidualne predyspozycje dzieci, ich aktywność ruchową i gotowość do uczestnictwa w zajęciach grupowych. Dzięki temu pozwalamy dzieciom przegonić lęk przed nową sytuacją, a rodzicom – zapomnieć o wszelkim stresie, ponieważ dzieci są pod dobrą opieką, miło spędzając czas. Zapraszamy do ANGLOLANDII z Radomia. Odkryjemy przed Państwa dziećmi fascynujący świat języka angielskiego.

 

GRUPY DLA DZIECI*

NAZWA GRUPY

WIEK

ILOŚĆ GODZIN

ILOŚĆ OSÓB W GRUPIE

P 0

4 lata

2X45 min/tyg

4+

P 0

5 lat

2x45 min/tyg

4+

P1

6-7 lat

2x60 min/tyg

4+

P2

7-8 lat

2x60 min/tyg

4+

P3

9 lat

2x90 min/tyg LUB

2x60 min/tyg

4+

P4

10 lat

2x90 min/tyg

4+

P5

11 lat

2x90 min/tyg

4+

* ilości godzin oraz długość zajęć dopasowywane są bezpośrednio do konkretnej utworzonej grupy, biorąc pod uwagę indywidualne predyspozycje dzieci