Odwiedź nas

Siedziba szkoły

Szkoła języka angielskiego Anglolandia

ul. Ofiar Firleja 7
26-617 Radom


UWAGA!
OD SIERPNIA NOWY NUMER TELEFONU
tel 604 683 152

Galeria

Aktualności szkoły

Strona 1 z 2  > >>

Zapisy na rok szkolny 2018/2019
ZAPISY DO GRUP NA NOWY ROK SZKOLNY  OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZ. 15.00 – 17.30
09.09.2018
Zajecia indywidualne
Drugi semestr to czas zadan specjalnych: korepetycji, dodatkowych zajec konwersacji lub intensywnych kursow pisania przed egzaminami lub poprostu nowych kursow. Zapraszamy na dopasowane do Panstwa potrzeb zajecia indywidualne. Wolne terminy od lutego. Zapisy telefonicznie lub mailowo do konca stycznia.
06.02.2015
Zapisy na kursy

ZAPISY NA ZAJĘCIA INDYWIDUALNE, DLA FIRM LUB GRUP ZORGANIZOWANYCH MOŻLIWE SĄ KAŻDEGO DNIA POD NUMEREM 608 865 736 LUB MAILOWO

LINGUA.LAND@YAHOO.PL

20.08.2014

Blog

Strona 1 z 8  > >>

Porady przydatne w nauce języka angielskiego

Chcesz nauczyć się języka angielskiego, ale nie za bardzo wiesz od czego masz zacząć swoją edukację? Trafiłeś w dobre miejsce, dzięki nam otrzymasz bowiem garść przydatnych porad, które pomocą Ci w efektywnej nauce. Od tej pory angielski nie będzie miał przed Tobą praktycznie żadnych tajemnic. Wystarczy jedynie odrobina motywacji i unikanie popularnych błędów. Może szukasz jedynie bodźca, który zachęci Cię do nauki, u nas masz to jak w banku. Pomożemy i z lenistwem i z niewiedzą. Do dzieła!

29.07.2015
Kurs językowy czy samodzielna nauka?

Nauka języka angielskiego może okazać się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza jeśli nigdy dotąd nie mieliśmy z nim styczności. Najtrudniej jest zacząć i zmotywować się do działania, dlatego dobrze rozważyć powody, dla jakich podejmujemy się tego zadania. Jeżeli są one dla nas bardzo ważne, dobrze będzie je wszystkie wypisać i powiesić w widocznym miejscu, tak aby za każdym razem w chwili zwątpienia móc na nie popatrzeć i zabrać się do dalszych działań. Na samym początku trzeba jednak zdecydować czy wybieramy profesjonalny kurs angielskiego w szkole językowej, czy chcemy edukować się sami.

27.07.2015
Dowiedz się więcej

Płatności za kursy angielskiego

CENY

Ceny za poszczególne kursy uzależnione są od poziomu zaawansowania, liczby godzin w pakiecie oraz liczby uczniów w grupie. Szczegółowe informacje dotyczące cen za poszczególne kursy dostępne są w sekretariacie szkoły.

SPOSOBY PŁATNOŚCI

Płatności można dokonywać:

  • przelewem na konto szkoły (raty miesięczne)
  • gotówką w ratach,
  • cała kwota przy zapisie.

Uwaga! Nie pobieramy ‘wpisowego’. Warunkiem wciągnięcia na listę uczniów jest wpłacenie pierwszej  raty  lub całej kwoty za kurs.

ZNIŻKI

  • -150 zł zniżka rodzinna dla każdego członka rodziny uczęszczającego na 60 lub 120-godzinny kurs grupowy (4+)

W CENIE KURSU

  • test sprawdzający poziom
  • pomoc przy planowaniu toku nauki
  • podręczniki (w grupach powyżej 4 osób), materiały
  • Mock Exams (egzaminy próbne) dla grup egzaminacyjnych
  • raporty oraz częsty monitoring postępów w nauce

 

NUMER KONTA:

ING Bank Śląski

67 1050 1793 1000 0090 9638 2735