Odwiedź nas

Siedziba szkoły

Szkoła języka angielskiego Anglolandia

ul. Ofiar Firleja 7
26-617 Radom


UWAGA!
OD SIERPNIA NOWY NUMER TELEFONU
tel 604 683 152

Galeria

Aktualności szkoły

Strona 1 z 2  > >>

Zapisy na rok szkolny 2018/2019
ZAPISY DO GRUP NA NOWY ROK SZKOLNY  OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZ. 15.00 – 17.30
09.09.2018
Zajecia indywidualne
Drugi semestr to czas zadan specjalnych: korepetycji, dodatkowych zajec konwersacji lub intensywnych kursow pisania przed egzaminami lub poprostu nowych kursow. Zapraszamy na dopasowane do Panstwa potrzeb zajecia indywidualne. Wolne terminy od lutego. Zapisy telefonicznie lub mailowo do konca stycznia.
06.02.2015
Zapisy na kursy

ZAPISY NA ZAJĘCIA INDYWIDUALNE, DLA FIRM LUB GRUP ZORGANIZOWANYCH MOŻLIWE SĄ KAŻDEGO DNIA POD NUMEREM 608 865 736 LUB MAILOWO

LINGUA.LAND@YAHOO.PL

20.08.2014

Blog

Strona 1 z 8  > >>

Porady przydatne w nauce języka angielskiego

Chcesz nauczyć się języka angielskiego, ale nie za bardzo wiesz od czego masz zacząć swoją edukację? Trafiłeś w dobre miejsce, dzięki nam otrzymasz bowiem garść przydatnych porad, które pomocą Ci w efektywnej nauce. Od tej pory angielski nie będzie miał przed Tobą praktycznie żadnych tajemnic. Wystarczy jedynie odrobina motywacji i unikanie popularnych błędów. Może szukasz jedynie bodźca, który zachęci Cię do nauki, u nas masz to jak w banku. Pomożemy i z lenistwem i z niewiedzą. Do dzieła!

29.07.2015
Kurs językowy czy samodzielna nauka?

Nauka języka angielskiego może okazać się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza jeśli nigdy dotąd nie mieliśmy z nim styczności. Najtrudniej jest zacząć i zmotywować się do działania, dlatego dobrze rozważyć powody, dla jakich podejmujemy się tego zadania. Jeżeli są one dla nas bardzo ważne, dobrze będzie je wszystkie wypisać i powiesić w widocznym miejscu, tak aby za każdym razem w chwili zwątpienia móc na nie popatrzeć i zabrać się do dalszych działań. Na samym początku trzeba jednak zdecydować czy wybieramy profesjonalny kurs angielskiego w szkole językowej, czy chcemy edukować się sami.

27.07.2015
Dowiedz się więcej

Egzamin TOEIC Radom

Egzamin TOEIC niezbędny na ścieżce kariery zawodowej


Najczęściej zdawanym obecnie egzaminem w środowisku pracy z języka angielskiego jest TOEIC. Jego stworzenie zostało spowodowane potrzebami pracodawców, którzy chcieli w rzetelny sposób zweryfikować i ocenić wiedzę pracowników w zakresie znajomości języka pod kątem jego użycia w środowisku międzynarodowych spotkań, podróży służbowych, czy pracy w biurze. Każdego roku do egzaminu TOEIC podchodzi więcej niż 4,5 miliona osób z całego świata.

Od ponad 30 lat egzaminy TOEIC są miarodajnym wyznacznikiem standardów w ocenie kompetencji językowych, a uzyskany certyfikat jest przepustką do pracy w ponad 14 tysiącach światowych firm, w tym także czołowych marek na Polskim rynku. Certyfikat TOEIC daje Państwu przewagę nad innymi kandydatami w staraniach o wiele miejsc pracy.

Z nami łatwiej zdać egzamin TOEIC


Egzamin TOEIC to sytuacje z życia codziennego odnoszące się do rynku pracy, zatem wiedza zdobyta podczas nauki jest przydatna w późniejszych praktycznych zmaganiach z językiem. Wyniki bardzo dobrze ukazują rzeczywiste umiejętności kandydata w zakresie posługiwania się językiem angielskim, jego słabe i mocne strony. Po przygotowaniu do uzyskania jednego z certyfikatów TOEIC możecie Państwo zdawać:

 • egzamin TOEIC Listening & Reading, który określa umiejętność czytania i pisania
 • Forma egzaminupapierowy test wielokrotnego wyboru
  Najniższy poziom w skali CEF*A1
  Najwyższy poziom w skali CEF*C1
  Maksymalna liczba punktów C1945
 • egzamin TOEIC Speaking & Writing, który określa umiejętność mówienia i pisania
 • Forma egzaminutest komputerowy
  Najniższy poziom w skali CEF*A1
  Najwyższy poziom w skali CEF*C1
  Maksymalna liczba punktów C1400
 • egzamin TOEIC Bridge, określający poziom zaawansowania, jaki wykazuje kandydat w słuchaniu i czytaniu;
 • Forma egzaminupapierowy test wielokrotnego wyboru
  Najniższy poziom w skali CEF*A1
  Najwyższy poziom w skali CEF*B1
  Maksymalna liczba punktów C1180

 

*CEF – skala Rady Europy

Do zdania egzaminu TOEIC przygotowują kursy oparte na elementach Business English, zatem sam egzamin może być rzetelnym sprawdzeniem wiedzy po zakończeniu takiego kursu. Dobrze prowadzony kurs skupia się na kluczowej kwestii, czyli słownictwie. Konsekwentnie poszerzany i utrwalany zasób słów jest głównym warunkiem swobodnego posługiwania się językiem angielskim, a w kontekście egzaminu TOEIC – warunkiem uzyskania pozytywnego wyniku i otrzymania certyfikatu.

Certyfikat potwierdzający zdanie TOEIC – mocny punkt w CV


W szkole języka angielskiego Anglolandia w Radomiu naukę opieramy o nowoczesne metody i nowatorskie rozwiązania szkoleniowe, aby dobre efekty pojawiały się w krótkim czasie, a wiedza została odpowiednio utrwalona. Dotyczy to także przygotowania do egzaminu TOEIC, ponieważ tak ważny sprawdzian wiedzy, umiejętności i kompetencji warto zdać z najwyższą możliwą liczbą punktów. Egzaminy organizowane są w sesjach otwartych w ustalonych wcześniej terminach, a także na żądanie. Wyniki poznać można po 12 dniach roboczych od daty przeprowadzonego egzaminu.

Wiele czynników wyróżnia TOEIC spośród pozostałych egzaminów, prowadzących do uzyskania certyfikatu językowego. Do najważniejszych można zaliczyć:

 • test diagnostyczny z punktową skalą ocen, dzięki której wynik jest zawsze pozytywny,
 • punktacja egzaminu TOEIC przekładająca się na poziomy od A1 do C1 w skali poziomów Rady Europy (CEF),
 • ukierunkowanie na praktyczne wykorzystanie wiedzy językowej podczas egzaminu TOEIC,
 • zróżnicowanie poziomu trudności pytań, dzięki czemu kandydat nie musi deklarować swojego poziomu wiedzy, a jest ona oceniana właśnie na podstawie wyników egzaminu,
 • krótki czas oczekiwania na wynik egzaminu i uzyskanie certyfikatu TOEIC.

Koszt egzaminu TOEIC dla klientów indywidualnych wynosi:

 • 300 złotych + 20 złotych za certyfikat (opcjonalnie) dla studentów oraz osób poszukujących pracy (zarejestrowanych w UP);
 • 355 złotych + 20 złotych za certyfikat (opcjonalnie) dla pozostałych osób.

 

Efektywne przygotowanie do egzaminu TOEIC jest możliwe dzięki intensywnej nauce, utrwalaniu wiedzy, oraz systematycznym ćwiczeniom powtórzeniowym. Nieocenioną pomocą będzie profesjonalny kurs językowy, który pozwoli określić Państwa kompetencje, uzupełnić braki, a wskutek tego dać solidne podstawy do uzyskania certyfikatu. Warto zdać się na profesjonalistów z Anglolandii. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.